E

Onbaşı
23 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Tazminat davası açsam kazanma ihtimalim nedir?
Merhabalar.
2018 yılında sıfır araç aldım ve aracı aldığımda yedek parça sorunu olmayacağı söylendi. Bir kaza yaptım ve aracı aldığım bayinin servisine bıraktım. Araç 36 gündür serviste, günlerce yurt dışından parça gelmesini bekledik ancak araçla uyumsuz çıktı.
Tüm bu süreçte çok yıprandık, şehirler arası yolculuk yapmamız gerekli ancak aracımızı tamir edip veremiyorlar. iki aylık tatilimiz burnumuzdan geldi.
Serviste geçen süre ve bize çektirdikleri sıkıntıya istinaden Nissana ve aracı aldığım bayiye tazminat davası açsam kazanma olasılığım nedir sizce?
E
3 yıl
Nissan pulsar garanti ile ilgili fikrinizi öğrensen
Merhabalar. Nissan Pulsar aracımı 2018 yılımda sıfır almıştım. Geçen ay küçük bir kaza yaptım ve aldığım bayinin servisine aracı verdim. Aradan bir ay geçti araç halen daha serviste. Parçalar yurt dışından geliyormuş ve radyatör fanı geldiğinde soketin araçla uyumsuz olduğunu görmüşler. Hiç değilse şimdilik muadil parça takalım sonra orijinal parça gelince takarız demişler ama piyasada muadil parça da yokmuş. Arabayı servise bırakalı tam bir ay oldu. Yaz tatilimi arabasız geçirdim ve arabayı 10 güne kadar almazsam bayağı sıkıntı yaşayacağım arabasız kaldığım için.
Sorum şu; Arabanın serviste kaldığı süre bir ayı geçmek üzere ve yedek parça da temin edemiyorlar. Bundan dolayı arabanın garanti kapsamında iade edilmesi gibi bir hakkım olabilir mi? Böyle bir hakkım varsa ve nissan zorluk çıkarırsa mahkeme yoluna da giderim çünkü hem zaman açısından hem de psikolojik olarak yıpratıyorlar insanı. Arabanın serviste tamirini beklemek mi lazım yoksa geçen sürede ve yedek parçada yaşanan mağduriyet dolayısıyla bir hak iddia edebilir miyiz?
E
6 yıl
Stapway 1.5 dizel pejo 207 1.4 dizel hakkında
Merhaba. 3 yıldır pejo 207 1.4 dizel araç kullanıyorum. Yakıtı az performans yönünden 207 yi aratmayacak fiyatı uygun sıfır araç almayı düşünüyorum. Stapway in torku 207 den yüksek. Fiyatı ve yakıtı iyi. Bana 207 yi aratır mı diye endişe var içimde. Stapway kullanıcıları araçlarınızın yokuş çıkarkenki performansı nasıl. Pejo ya bindiyseniz konfor kıyaslaması yaparsanız sevinirim.
E
8 yıl
Lumia 720 mi S3 mini mi
Merhaba arkadaşlar. öncelikle bir telefondan beklentim şunlar. çok büyük olmayacak, şarjı uzun süre dayanacak, face whatsapp explorer office programlarını rahatça kullandırabilecek. telefonda oyun oynayan birisi değilim. öyle uygulamalarla falanda çok işim olmaz. önemli olan yukarıda yazdıklarım. bu iki telefonun fiyatlarıda yakın birbirine. karar veremedim hangisini alacağıma. yardımcı olursanız sevinirim.
E
9 yıl
stle&me markasını bilen var mı
merhaba arkadaşlar. bu gün style&me marka bi saati beğendim. fiyatına 70 tl dedi. pil kapağında p.r.c. yazıyor o yüzden almaya yanaşamadım. ama şimdi her şey çinde üretiliyor o yüzden bu p.r.c. yazısını dikkate almamalı mıyım bilemedim. siz ne dersiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.