H

Çavuş
15 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
8 yıl
Amerika'da değişen iphone değişim belgesi?
Apple 'ı arayınca yollananı BTK kabul etmiyor. Değişen apple storedan almamız gerekiyormuş. Yakın zamanda bu şekilde değişen telefonunu pasaportuna kaydettiren var mı acaba nasıl yaptı, bir yolu var mı?
H
8 yıl
Değşim cihazı pasaporta kaydettirme
ABD'ye yolladım ve değişip geldi telefon. Fakat değişim belgesi almamışlar, apple ile konuştum değişirken mail atmışlardır değiştiren kişiye dediler, başka türlü veremiyoruz dediler. Fakat attıkları mailde yeni telefonun imei numarası hiç geçmiyor. ekranda sorun olduğu yazıyor telefonun özellikleri falan yazıyor. Bunu yollasam BTK'ya işleme alırlar mı acaba? Bu belgeyi sadece değişen apple mağazasının verebileceğini söylediler tabi ki artık gitme imkanım yok. Nasıl halledebilirim acaba bu işi? Ve ayrıca telefon 9'unda kpanacak ben o zamana kaydettiririm diye açtım telefonu böyle bir mesaj geldi. Telefon kapanırsa ben kaydettiremeden 9'unda, geri açtırmak sorun olur mu? Teşekkürler.
H
8 yıl
ABD'ye değişim için iPhone göndereceğim- yardım-
ABD'ye bir yakınımla iPhone 5 göndereceğim değişim için. Şimdi cihazı onun götürüp değiştirmesinde bir sorun olmaz herhalde, ayrıca kutu vs. bir şey yollamam gerekiyor mu yanında? Uzağa gidecek telefon eksik yollarsam bir şeyi telafisi olmaz. Ayrıca dikkat etmesi gereken, belirtmem gereken bir şey var mı?
H
11 yıl
blackberry torch bissiz gereksiz mi olur?
blackberry torch çok hoşuma gidiyordu fakat bis servisi olmadan sadece internette gezinti yapılabiliyormuş birçok uygulama çalışmıyormuş. Şimdi ben torch alsam o kadar parayı boşa harcamış mı olurum yoksa bis olmadan da değer mi o parayı vermek. Değmez diyorsanız o fiyata ne alabilirim benzer özelliklerde yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.