M

Çavuş
08 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
72 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
boru bükme aparatı yaptım
https://www.youtube.com/watch?v=I2Zx7AFRdFs

umarım begenirsiniz iyi seyirler.
M
2 yıl
ses yardımı (çözüldü)
arkadaşlar z170 pro gaming anakarttan maxsimus code ıx z270 anakarta geçtim.Benim ses ten yana şikayetim var.Z170 ile pubg de sesleri felan çok iyi almaktaydım.Ses arayüzünden eko ayarlarını sona çekiyordum.Sesi de max 40 da kullanabiliyordum.Fakat z270 den bu sesi alamıyorum.Driverleri felan yüklü arayüz programlar sonicstudio felan hepsi yüklü.Fakat oyunda ayak sesleri az gelmekte müzik vs diğer videolarda sorun yok.Bunu nasıl çözebilirim.
M
2 yıl
değerler normal mi ?
costum sıvı sogutma yaptım.6700k 4.6hz (1.35v) de boşta 35-50 derecelerde geziyor. SAdece Pubg oynuyorum 60-75 arası geziyor sıcaklık.oda sıcaklığı yazın etkisi ile de fazla sıcak tahimini 30 derece felan.Bu değerler normal mi sizce.
M
2 yıl
Yardım Edecek Tecrübeliler buyrun
M
3 yıl
nvidia son güncelleme
son gelen güncelleme ile oyunlara uygulanan filitre artık yok.Ben mi yok genel olarak mı yok ?
M
6 yıl
Sli Yardım...
2 adet 980gtx var sanki sli çalışmıyor gibi bir izlenim var yada öyle şüphe etmekteyim nvidia ayarları bu şekilde...
< Resime gitmek için tıklayın >" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >
M
7 yıl
bu kartı alacam fikirlerinizi söyleyiniz
M
7 yıl
acil yardım ?
asus vg248 144 hz monitörüme slink slk-m994 dual link sözde kablo taktım.Ati cataliyten 144 hz yaptıgımda yanlış kablo diyor lütfen çift bağlatılı kablo kullanın diyor yazılar felan okunmuypr.Aldıgım ürün mü yanlış hangi ürünü önerirsiniz...
yada yanlış bişey mi yapıyorum.
M
7 yıl
Bu Ekran Kartı Sizce Nasıl ?
M
7 yıl
yurt dışı alış verişlerinde ?
arkadaşlar yurt dışından 300-400 dolar arası pc malzemesi sipariş vermek istiyorum.daha önce ucuz parçalar istedim 50-60 dolar arası ve sorunsuzca geldi.yüksek fiyat oldugunda gümrüge takılma riski var mış.Birde yüzde 20 gümrük vergi ödeniyor sanırım.
Şimdi sormak istediğim şu 300 dolara ürün aldıgımda buna 60 dolar vergi gelecek. 360 dolar olacak. bu vergi parası ben nereye ödeyeceğim.Gümrüğe mi gitmem gerek yoksa taşıyıcı firma mı bunu benden isteyecek? Ve gümrüğe takıldığında yine oraya mı gitmem gerek yoksa telefon ile arayıp gümrük vergisini yatırınca sorun çözülüyor mu. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.Kolay gelsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.