winchester07 - Kullanıcı Profili
Profil Özeti
winchester07
Teğmen
Gerçek Ad Murat aker
Konum Antalya
Üyelik Bilgileri
Katılım Zamanı: 21 Mart 2010
Mesaj Sayısı: 165
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 6 yıl
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Arkadaşları 7
ecelnico (Yarbay)
mucuk1981 (Teğmen)
remzicigim (Yüzbaşı)
orh01 (Yüzbaşı)
NomadCRY (Yarbay)

» Tümünü Gör
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmza

Gerçekleri tarih yazar tarihi de Galatasaray

Sorunsuz alışveriş yaptıklarım: ecelnico( resistance 1 ve 2 alındı), recoakk(gran tourismo 5 satıldı), remzicigim(motorstorm2 alındı), orh01(resident evil 5 alındı), onuruz7( red dead redeption ve infamous satıldı), mucuk1981(hevy rain satıldı), Mettfrost(infamous 2 satıldı), SAWASH WOLF(Pes 2012 satıldı)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PACKARD BELL BV EasyNote_ME35 (U23)
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor... lanet olsun bütün bir nesil benzin pompalıyor,garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz bizler tarihin ortanca çocuklarıyız bir amacımız yada yerimiz yok ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı bizim savaşımız ruhani bir savaş en büyük buhranımız hayatlarımız televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımızı inandık ama olmayacağız bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.