B

Çavuş
24 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
10 yıl
AUTOCAD YAVAŞ DOSYA AÇMA SORUNU!!!
Arkadaşlar 64bit win7-- 8gb ram-- 64bit autocad 2010-- i7 960 --ve ati 6850 1gb 256bit ekran kartı --disk olarak team marka SSD O:270 mb/sn Y:250mb/sn--gibi yalnış hatırlamıyorsam windows bu diske kurulu programda şimdi gelelim soruma 130MB lık bir dosyayı yaklaşık 1 dakika gibi bir zamanda açması normalmidir?

NOT:imzamdaki sistemde yaklaşık olarak windowsun kurulu olduğu diskte 3 dakika da ikincil diskte ise 2.30 dakikada açıyor kıyaslama yapmak amacıyla imzamdaki sistemde denenmiştir.
B
11 yıl
PROBLEM DİSKTEMİ YOKSA KARTTAMI?????
arkadaşlar elimde raid donanımlı bir makina var üzerinde 3 tane 10k scsi disk var ben raid kartın config. kısmından raid i siliyorum tekrar create deyip raid oluşturuyorum ve diskleri formatlama kısmında disklere formating diyor fakat bekletiyor bekletiyor en sonunda failed diyor işletim sistemi ekranında da bu yüzden kuracağım zaman görüyor sorun yok fakat bu diske yüklenemez diye bir hata veriyor bunun çözümü var mıdır sorun raid karttamı yoksa disklerdemi?yardımcı olursanız sevinirim.
B
12 yıl
CPU SICAKLIK VE SYS FAN YARDIM!
arkadaşlar cpu sıcaklık değerlerini bana programlar yalan söylüyor:)))yani doğru göstermiyor ve sys fanı sistem açıldığında otamatik düşük devirde tutacak program biliyormusunuz
ŞİMDİ SİZDEN İSTEDİĞİM CPU SICAKLIĞINI BİOS LA AYNI GÖSTEREBİLEN BİR PROGRAM VE SİSTEM FANLARINI PC AÇILDIĞINDA OTAMTİK OLARAK örn;1000RPM DE TUTABİLCEK PROGRAM..
B
12 yıl
CPU ISI PROBLEMİ
CPU ISI PROBLEMİ

arkadaşlar biosta cpu sıcaklığım 25 civerlarında fakat speed fanla baktığım zaman core0-41 core1-43 core2-50 ve son olarak core3-47 olarak gözüküyor neden böyle görüyorum ve hangisine inanmalıyım
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.