B

Yüzbaşı
23 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
13 yıl
Logitech MX Revolution Şarj Sorunu
2007in 10. ayında hepsiburada dan Logitech MX Revo mouse aldım. Hafta sonu şarja taktığımda ilk başta normal şarj olmaya başladı sonra birden 3 kademe kadar şarj olmuş gibi sadece son kademe şarj oluyormuş gibi şarj yapmaya başladı. Bir kaç kezde sadece son kademe şarj ışı yandıktan sonra pil simgesi kırmızı yanıp sönmeye başladı. Sonra tekrar ilk baştaki gibi normal şarj, son kademe şarj ve kırmızı pil bitti uyarısı veriyor ve bunu sürekli tekrarlıyor.

Pazartesi Logitech müşteri hizmetlerini aradadım, sorunu anlattım. Teknik servislerinin neresi olduğunu sordum. Türkiye de teknik servislerinin olmadığını söyledi. Bana ilk önce aldığım yer ile irtibata geçmemi ve daha sonra kendilerine tekrar dönüş yapmamı istediler. Bir de referans numarası verdiler. Hepsiburada müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bana Mersa Sistemi aramamı söylediler. Mersa da E-sistemi aramamı söyledi. E- Sistem önce pilleri değiştirmemi söyledi, pilinin sabit pil olduğunu hatırlattığımda ürünü kargolayın kontrol edelim dediler ve adres bilgilerini verdiler.

Logitech müşteri hizmetleri tekrar aradım. Hepsiburada nın ve diğerlerinin yönlendirmelerini söyledim. Logitech müşteri hizmetleri ürünü kesinlikle bir yere yollamamı sadece faturayı kendilerine fakslamamı istedi. Bundan sonra konu ile kendilerinin ilgileneceklerini ve en fazla iki gün içinde bana bilgi vereceklerini söylediler.

Benzer arıza veya daha önce Logitech le benzer bir olay yaşayan arkadaşlar varsa nasıl sonuç aldıkları paylaşabilirler mi?
B
14 yıl
Ogame.com.tr ye giremiyorum
Arkadaşlar oyuna giremiyorum.

An error occured!

Error-ID: 2170580647

hata mesajını veriyor. 2 farklı evrende oynuyorum her ikiside aynı. Genel olarak bir sorun mu var acaba?
B
14 yıl
Digitex DVD kutuları
Arkadaşlar DVD film arşivim için Digitex DVD kutusu (14mm) arıyorum. Nette aradım ama sadece ince 7mm kalınlığında olanlardan bulabildim. 14mm kalınlığında Digitex marka dvd kutusu satan yer biliyor musunuz?
B
15 yıl
HP Photosmart için Mürekkep
HP Photosmart 5180 yazıcım var.www.dolankartus.com sitesinden kolay doldurulabilir kartuş alacağım. Yazıcıyı sadece fotoğraf çıktısı almak için kullanıyorum. Dolankartuş a mesaj attım, HP mürekkepleriniz fotoğraf için uygun mu diye, cevap olarak normal çıktılarınızda herhangi bir sorun çıkarmazlar ama foto çıktıları için şuan ki mürekkeplerimiz pek uygun değil dediler. Ama yakın zamanda HP için foto mürekkebi temin edeceklermiş. Ellerinde bulunan mürekkepler EPSON foto yazıcıları için uygun olduğunu belirtiler. Samimi mesajlarından dolayı burdan dolankartuşa teşekkür ederim.

HP için kaliteli fotoğraf mürekkebi nerden bulabilirim. Normal çıktı alacak olsam mürekkep fazla fark etmez belki ama fotoğraflarda mürekkep kalitesi de büyük önem taşıyor.

Aşağıdaki linkteki mürekkepleri önerir misiniz?

http://satis.cescesor.com/index.php?cPath=22_40
B
16 yıl
Usb modem ile 2 pcyi internete bağlama
Arkadaşlar benim usb modemim var. Daha önce 2 bilgisayarıda internete bağlıyordum. Usb den bir pc yi onun ethernet çıkışından da diğer pc yi internete bağlıydı. Pc arıza yapmıştı anakartımı değiştirdim ama şimdi 2 pc yi aynı anda internete bağlayamıyorum. Cross kablo ile pcler birbirini görüyor ama internete tek pc bağlanabiliyor. Diğer pcyi nasıl internete bağlayabilirim.
B
17 yıl
ADSL bağlantı numarası
Arkadaşlar ZyXEL 600 series USB modemim var. Bağlantı yapıdıktan sonra aranacak numara kendiliğinden değişiyor. Ad-Aware ile tarama yaptım bişey çıkmadı. Ne yapmam gerekir?


< Resime gitmek için tıklayın >
B
17 yıl
Samsung ML-2250 yazdırma sorunu
Arkadaşlar bugün okula iki tane Samsung ML-2250 yazıcı geldi (MEB sağolsun) Yazıcıları iki ayrı makineye kurduk. Çıktı alacağımız zaman ilk sayfayı hemen veriyor ama ikinci çıktı için yazdır dedikten sonra en az beş dakika beklememiz gerekiyor. Yazıcıların ikiside de aynı sorun var. Sürücülerini kaldırıp tekrar kurdum ama değişen birşey yok.

Ne yapmam gerekir?
B
17 yıl
bilgisayar alacağız öneriniz
Bİr arkadaşım evde ofis uygulamaları ve internet kullanmak için bir bilgisayar almak istiyor. Şoyle orta halli bi şey. Ama fiyatı 1000 YTL civarlarında olması gerek. Öneride bulunabileceğiniz bir makine var mı?
Bilgisayardan pek anlamaz tek istediği rahatça internette dolaşmak
B
17 yıl
windows başlangıç sorunu
Arkadaşlar bilgisayar açık iken elektrik kesildi. Daha sonra bilgisayarı açtığımda kullanıcı bilgileriniz yüklenemiyor diye bir mesaj çıkıyor. Sonra da geçici bir kullanıcı ile bilgisayar açılıyor ama yaptığınız işlemler kaydedilmeyek diye bir mesaj çıkıyor. Bilgisayarda çok önemli belgelerim var. Sadece Administator hesabım vardı.
Yardımlarınızı bekliyorum.
B
17 yıl
windows başlangıç sorunu
Arkadaşlar bilgisayar açık iken elektrik kesildi. Daha sonra bilgisayarı açtığımda kullanıcı bilgileriniz yüklenemiyor diye bir mesaj çıkıyor. Sonra da geçici bir kullanıcı ile bilgisayar açılıyor ama yaptığınız işlemler kaydedilmeyek diye bir mesaj çıkıyor. Bilgisayarda çok önemli belgelerim var. Sadece Administator hesabım vardı.
Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.