E

Onbaşı
09 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
7 yıl
s3 dokunmatik çalışmıyor
merhabalar arkadaşlar.telefonun android sürümünü yükseltmek istedim.odin ile cwm kurarken yanlışlıkla note 2 uyumlu cwm kurdum ve ekranın dokumatiği çalışmamaya başladı.Şu anda mouse kullanarak çalıştırıyorum.menü tuşu; geri tuşu olmuş , geri tuşu; menü tuşu olmuş.ekran dokunmatiği hiç çalışmıyor.Başka bir s3 den ekran alıp benim s3 de denedim çalışıyor.benim ekran ölmüş müdür? araştırdığım kadarıyla tek yol ekran değişimiymiş. başka çaresi olan var mı? full ekranlar 300 tlden başlıyor.bir de çin malı s3 ekranı(80 tl) alsam orjinalde çalışır mı sizce? teşekkürler
E
8 yıl
silinen verileri kurtarma
merhabalar.yaptığım büyük bir aptallıktan sonra sizlere birşey danışıcam. indirdiğim windows 7'yi rufus programı ile flash belleğe atıcaktım.rufus ile işe başlarken bilgisayara toshiba 1 tb harici hard diskim de bağlıydı.ben rufusdan flash belleği seçeceğime yanlışlıkla,bakmadan hard diski seçmişim ve rufus windows 7'yi hariciye kurdu.dolayısıyla haricideki yılların birikimi arşivim,foto video vs herşey gitti.haricinin formatı da değişmiş oldu.wise data recovery dosya kurtarma programını açıyorum dosyaları kurtarmak için ama geçmişe dönük birşey bulmuyor.ne yapmam gerekir.normal bi silme işlemi olsa belki kurtarırdım ama resmen biçimlendi harici.lütfen bi çare?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.