T

Onbaşı
02 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
12 yıl
PAZAR GÜNÜNE KADAR ACİL LAPTOP ÖNERİSİ ! ! !
Arkadaşlar pazar günü laptop almak istiyorum kısmetse.Elime 1500tl ye yakın bir para geçecek.Ben kendi imkanlarımla onu en fazla 1600 tl ye kadar çıkarabilirim.Uzun zamandır laptop alma düşüncem vardı fakat masaüstü pc kadar tatmin edici olmadığından korktugum için pek alma taraftarı değildim.Fakat artık laptopa ihtiyacım olduğuna karar verdim.

Masaüstü pcmin özellikleri:
-İntel Q9550 işlemci
-Palit 9800 gt super ekran kartı
-Ddr2 3gb 800 mhz ram

Masaüstü pcimden allaha şükür çok memnunum.Her şey tıkır tıkır.Fakat belirttiğim gibi laptopada artık ihtiyacım var.Bu fiyat aralığında bu özellikler kadar tatmin edici laptop almak istiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden herkese teşekkürler...
T
12 yıl
Windows 7 ses kartı driverimi bulamıyorum.ACİL YARDIM...
Vistadan Windows 7 ye geçtim ve ses kartı driverini 2 gündür bulamıyorum.Ses normal olarak çalışıyor ama kulaklık taktığım zaman driveri olmadıgı için ses gelmiyor.Laptopum SUNNY M66SR ses kartımla ilgili bilgi şu şekilde:
VIA VT1708(A) @ VIA VT8237A High Definition Audio Controller PCI. Vianın sitesinde windows 7 uyumlu olan 4 program var.4 ünüde denedim bir türlü kulaklıktan ses alamadım.
Acil yardımlarınızı bekliyorum saygılar....
T
12 yıl
Ses kartı driverını bulamıyorum.Acil yardım !!!
Vistadan Windows 7 ye geçtim ve ses kartı driverini 2 gündür bulamıyorum.Ses normal olarak çalışıyor ama kulaklık bağladığım zaman driveri olmadıgı için ses gelmiyor.Everest programında ses kartımla ilgili bilgi şu şekilde:
VIA VT1708(A) @ VIA VT8237A High Definition Audio Controller PCI. Vianın sitesinde olan windows 7 uyumlu 4 programıda denedi bir türlü bulamıyorum.
Lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum saygılar....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.