6

Çavuş
30 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
99 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6
6 yıl
Asya mı? Buğlem mi? Sizce hangisi?
Arkadaşlar nasipse bir kız çocuğum olacak eşimle birlikte iki isim arasında kaldık ben Asya diyorum o Buğlem diyor.

Sizce?
6
7 yıl
Philips 49PUS7909 Arıza? Tüketi Hakem Heyeti hakkında.
1 yıl önce evliliğim için almıştım olduğu philips 49pus7909 televizyonum en son beşiktaş-galatasaraya türkiye kupası maçında çalıştı ve o gün durduk yere kapandı açıldı philips yazısında kaldı.
hep kapatıp açınca o ekranda kalıyor. bende 19.08.2016 tarihinde servisi aradım ve arıza kaydında bulundum servis 2 gün sonra geldi baktı flahs bellek getirdi yanında yeni sürüm yazılım falan derken yapamadı ve sorunu mühendislerden talep edip çözeceğini söyledi ama dönüş yapmadı. neyse bu süreç böyle geçti çözüm yok..

bugün itibariyla 20 iş gününü geçmiş bulunmaktadır. ben tüketi hakem heyetine daha önce motorlara telefonum için başvurdum ve fatura bedelini aldım. ancak bu televizyonumu 1 yıl önce satın alırken arkadaşım şirketi üzerinde almıştım ve fatura onun üzerine kayıtlı. tüketici hakem heyeti başvuruda bulunsam benimi dikkate alırlar yoksa faturadaki firmayımı.. arkadaşım aram açıldı pek muhabbetim yok o yüzden benim halletmem gerekiyor.

Sizce ne yapmayalım tüketici hakem heyeti beni dikkate alırda lehime sonuç verirse fatura bedeli benim hesaba yatırırlar mı?
6
8 yıl
Aktif kullanıcı adını değiştirme (Paylaşım)
2 bilgisayar düşünelim ve bir local ağ.

1nci bilgisayarda 2 klasör var ABC klasörüne erişim yetkisi sadece CEM kullanıcısına verilmiş DEF klasörüne erişim yetkisi ise sadece AHMET kullanıcısına verilmiştir.


2nci bilgisayardan 1nci bilgisayara bağlanıyorum ve ABC klasörüne bağlanmak istediğim için çıkan kullanıcı adı ve parolan ekranında CEM kullanıcısı ile giriş yapıyorum. Daha sonra farkediyorum ki aslında DEF klasörüne bağlanmam gerekiyormuş bu seferde 1nci bilgisayara tekrar bağlanıyorum ama bir önceki bağltımda CEM kullanıcısını girdiğimden dolayı kullanıcı adı ve parola sormadan otomatik olarak paylaşım klasörü açılıyor ve yetki kapsamında sadece doğal olarak ABC klasörüne erişebiliyorum.

Bu durumda DEF klasörüne ulaşabilmem için kesinlikle AHMET kullanıcısı ile paylaşım klasörüne erişmem gerekiyor. Nasıl Erişebilirim???


umarım sorunu en kolay şekilde anlatabilmişimdir.
6
9 yıl
First Blood Fail - 3 Stun
6
9 yıl
Bonzai içen genç havuza atladığını sanıyor...
Bu nedir böyle abi yeminle deli gibi küfür edesim var... Ne nalet birşey bu..
japon turist çekmiş olay türkiyede oluyor...

Genç havuza atladığını sanıp 3 kattan yere atlıyor...

Videoyu izlemek için tıklayınız
6
9 yıl
Arife günü Tem'de kaza olmuş beyler...
Videoyu izlemek için tıklayınız

Ölenlere allah rahmet eylesin.. Allah ölümünde hayırlısını nasip etsin inşallah.
6
9 yıl
hatalı konu
hatalı konu
6
9 yıl
Aracımdan çıkan ses sistemini eve kurabilir miyim?
Arkadaşlar araştırdım kurabiliyor muşum. Ancak elimdeki psu ların anfiyi ve teybi çalıştırıp çalıştıramayacağını bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?


Elimdeki malzemeleri listeliyorum:

1- pıonner deh-1500ub
2-MGAudio MG-600.4 2400 watt anfi
3- 2 adet Kenwood KFC-G6930
4- 1 adet Pionner Woofer kaçlık olduğunu bilmiyorum.
5- 2 adet PSU birincisi(uniqe marka LPJ-UNI350) ikincisi (vento kasadan çıkma Vento ATX-400A)

Tüm resimler aşağıdadır.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
6
11 yıl
COM Port Paylaşımı yapılabilinir mi?
Merhaba arkadaşlar sorunum buyuk sorum ise gayet basit Makinemim COM1 Portunu nasıl paylaşıma açıcamda diğer makine com1ime direk ulaşabilecek yapacağım işlem şudur.

Elimde Serial Port COM1 portundan çalışan bir barkod yazıcısı var ve ben bunu aynı zamanda diğer pcninde ulaşmasını istiyorum ama diğer pcde program direk COM1 portuna veri göndereceği için nasıl olucakta benim COM1 e veri gönderebilecek?

Acaba böyle bir şeyle karşılaştınızmı?
6
11 yıl
Asus Anakart Raid0 Sorunu? P8H61/USB3
P8H61/USB3 (LGA1155) model anakarta sahibim ancak biosunda disk ayarlarında raid diye bir ibareye rastlamadım anakart özellikleri baktığımda ise RAİD VAR YOK da demiyor ya yeni bir nesil asus anakartta raid desteği olmazmı çok saçma geldi bana
akıl fikir verin anakartımı mı değiştireceğim ?

anakart linki;
http://www.asus.com.tr/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8H61USB3/

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.