M

Er
08 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
piranha titan ekran çıkmıyor
merhaba arkadaşlar netde çok fazla arama yaptım ama bulamadım. cihaz normal çalışıyor ama ekran tuşuna basıyorum kıpırdama yok. içini açtım flex kablo arızalıdır diye değiştirdim gene tık yok. cihazı açık iken çalıştırdığımda ekranda hiç görüntü yada kıbırdama ışık vs yok. birde şunu fark ettim cihaza ilk enerji verdiğimde ekran motoru ileri itiyor ekranı mesela 20 kere fişi sök tak yapsam ekran yerinden çıkar. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
M
4 yıl
İzmir Lokma Tatlısı
İzmir lokma tatlısı
Web site adresi: lokmacibulent.com
Web site konusu: İzmir Lokma


İzmir lokma tatlısı uzun yıllardır ülkemizde sevilerek tüketilen tatlıların başında gelmektedir. İster sade isterseniz de değişik süslemelerle sunum yapmaktayız. Ülkemizde de pek çok yer ve yörede yapılıp tüketilse de İzmir kenti lokma ile özdeşleşmiştir. Hatta çoğu insan İzmir lokma diye adlandırmaktadır.

İzmir’de genel olarak dini önemi büyük günlerde olduğu kadar kişilerin özel günlerinde de Lokma dağıtılması bir gelenek olmaktadır. İzmir Lokma dökümünde kalite ve lezzeti sağlayan iki unsur bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kullanılan malzemenin kalitesidir. Biz ürünlerimizde her zaman için lokmaya en uygun ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bazı yörelerde şerbete değişik baharatlar konulabilmektedir. Tarçın Hindistan cevizi gibi başlıca baharatları sayabiliriz.

< Resime gitmek için tıklayın >

Aynı zamanda üretimlerimiz son derece titiz ve temiz bir şekilde yapılmaktadır. Yüzlerce referanslarımızdan teyit alabilirsiniz. İzmir lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımıza yukarda saydığımız bütün alternatifleri sunmaktayız. Modern lokma sunumlarımızda mevcut olup bunun için ayrıca ücretlendirme yapmaktayız. Malzemelerimizi özenle seçip son kullanma tarihlerini mutlaka kontrol etmekteyiz. Mayalanmış hamurun Ayçiçek yağı ve ya zeytinyağında kızartılıp üzerine şerbet dökülerek ikram edilmesi esasına dayanır.

Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak her müşterimize nasıl bir lokma istediklerini ve istediklerini en iyi bir şekilde yapmak için çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Son derece basit malzemeler ile üretilen buna rağmen hafif olması sebebi ile çok sevilen ve özellikle Ege bölgesinde tüketimi oldukça fazla olan hatta İzmir lokma olarak da adlandırılan bir tatlıdır.
M
4 yıl
İzmir lokma - İzmir lokmacısı
Web site adresi: nasiplokmaizmir.com
Web site konusu: İzmir Lokma

izmir lokmacı arabalarımızı kiralayarak, tek araba ile 300 kişilik ikram yapmanız mümkündür. daha fazla ikram için daha fazla araç kiralayabilirsiniz. Lokma dağıtmak için özel bir sebebiniz varsa istediğiniz mekana gelinebileceği gibi, hayır için yapıyorsanız da sizin uygun gördüğünüz sokak, meydan, park ya da bahçe gibi yerlerde dağıtım yapılması mümkündür.

< Resime gitmek için tıklayın >

izmir lokmacı kiralamak için son derece uygun bir yerdir. Kiralayacağınız lokmacının bu işi ne kadar steril yaptığı, verdiği hizmetin kalitesi ve personelin yaklaşımı son derece önemlidir. Lokma dökümü sırasında görevli personel lokmayı alan kişilerle birebir muhatap durumundadır. Bu bakımdan güler yüzlü ve hijyen anlamında iyi bir izlenim bırakması da son derece önemlidir. lokma döken şirketler insanlarla iletişim kurmaktan kaçmamalıdır.
İşte sizler de özel gün ve geceleriniz'de izmir lokma ikram etmek istiyorsanız sitemizden bizlere ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. En kalabalık etkinlikler için dahi firmamız üretim gerçekleştirebilmektedir. Üstelik belirlediğiniz adrese teslimat işlemleri de nasiplokmaizmir.com tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ne kadar kalabalık bir etkinlik için lokma siparişi verecek olursanız olsun ustalarımız ve personellerimiz sizlere yeteri kadar lokma üreteceklerdir. Bu sebeple herhangi bir endişe yaşamanıza gerek bulunmamaktadır.
Evlere, bahçeye, sokak aralarına kolaylıkla kurulabilen izmir lokma aracı sayesinde arzu edilen her yerde sıcak sıcak hayır lokması dağıtımı yapılır. Çoğu kişi özel günlerde eşi, dostu, akrabası için evinin önünde lokma dağıttırmaktadır.

Ancak arzu edenler için şehrin en işlek yerlerine kurulan lokma arabaları nasiplokmaizmir.com ile dağıtım yapılarak daha çok kişiye de ulaşılabilir. 300 kişilik lokma dağıtabilen araçlar sayesinde pek çok kişiye ikramda bulunulabilecektir.
M
6 yıl
hdd kafa degisimi uyumlu kafa
Merhaba arkadaslar toshiba 3 tb 3.5 inc hdd var kafa sorunu var ve degistirmem getekiyor gerekiyor bilgilerim var almam lazim cok onemli. Acaba 1 tb disk kafası taksam calisirmi uyum saglarmi. Hddlerde boyut artinca kafa fark edermi acaba ?
M
9 yıl
Internal Server Error Lütfen yardım edin
merhaba arkadaşlar bi script indirdim hosta attım ama Internal Server Error hatasını alıyorum yardım edebilirmisiniz lütfen ?
M
11 yıl
BU VİDEONUN SONUNDAKİ MÜZİK HANGİSİ ???
MERHABA ARKADAŞLAR BU VİDEONUN SONUNDAKİ DIT DIRI DIT DIRI ÇALAN MÜZİĞİN ADI NEDIR YADA NEREDEN BULA BİLİRİM :) CEP TELEFONUMA KOYCAMDA :)

http://www.youtube.com/watch?v=TGYsUDHtaeI

HE BU ARADA GECENİN BU VAKTİNDE BU VİDEO NERDEN BULDUN DERSENİZ KAFA KARIŞTIRMASIN :) DENK GELDİ :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.