G

Er
30 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
7 ay
Online Avcılık Eğitimi
Herkese merhabalar,

Pandemi döneminde eğitim kurumları kapalı. Eğitimler uzaktan (online) yapılıyor.
Avcılık belgesi için ihtiyaç duyulan sertifikayı online eğitimle alabileceğimiz bir yer var mıdır? veya şu aşamada avcılık belgesi verilemiyor mu. Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirse çok memnun olurum.

Teşekkürler
G
4 yıl
Gençler bi bakın hele!
Herkese merhaba,
Uzun zaman sonra (15 yıl) playstation 4 ile oyun dünyasına geri döneyim dedim. Fakat ortam çok değişmiş. Eskiden Tr game gibi oyunları puanlayan, açıklayan güzel siteler vardı fakat şuan herşey video ya dönmüş, heryer youtube. Şöyle IMDB tarzında oyunları puanlayan güzel bol içerikli favori (ingilizce-türkçe farketmez) siteleriniz varsa bilgi verebilir misiniz.
Birde bu ps4 oyunları için istanbul-şişli çevresinde dürüst(fiyatı varsın 5 kuruş fazla olsun, kazık yemeyelim yeter) satış yapan bildiğiniz mağaza varsa bilgi verirseniz makbule geçer .

Selametle.
G
16 yıl
neroda vcd yazma sorunu
vcd yazma konusunda sorunlarım var nero da yazdığım vcd leri dvd player ım okumuyor ama sokakta satılan tüm vcd leri sorunsuz okuyor sebebi ne olabilr :(
vcd 1.0 - 2.0 diye bisey duydum vcd 1.0 formatında yazabilecegim bir program biliyormusunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.