M

Onbaşı
21 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Millenicom 4 Aylik Tecrubelerim ve Aksam Hiz Dusurme
Merhaba,

Bircok kisinin karsilasitigi bir sorun ama ben de 4 aydır 100mbit akk'siz paket kullanıyorum. Evim yeni yapilmis bir sitede ve daireme kadar fiber kablo geliyor, altyapının da iyi olmasina güvenerek sorun yasamam diye millenicom tercih ettim.

Sabahlar hiz testlerinde 120mbit'e kadar hiz goruyorum, aksam saat 6 - 7'ye kadar da 80 - 100 bit arası oynuyor. Upload hizim 4 - 5 mbit cikiyor. Saat 7 - 8 den sonra geceye kadar ise download hizim 8 ile 20 mbit arası değişiyor ortalama 10mbit diyebilirim. Yani dairenizin icine kadar da fiber kablo gelse, altyapınız super de olsa aksam saatlerinde hiziniz dusuyor.

Ping degerlerim de sabahlar 4 - 6 çıkarken aksam saatlerinde 30 - 35 cikiyor.

Fiyat performans acısından ben yine de öneririm. 69 tl oduyorum, aldigim minimum hiz 8mbit; gun içerisinde sabahlari ise 14mb/sn ile indirmelerim oldu ve aksam saatlerine kadar da boyle gidiyor. Kota düşünmek derdiniz yok. Tek sorun akşamları bir miktar yükselen ping ve düşük hiz. Turk Telekom'un da zaten bundan daha iyi hizmet vereceğine inanmıyorum, Turkcell superonline belki daha iyi olabilir, Turkcell ile ilgili bir tecrübem yok olanlar paylaşırsa biz de bilgilenmiş oluruz.
M
5 yıl
52 mbit modeme gelen hızı 12 mbit kullanıyorum
Arkadaşlar merhaba,

Modem ayarlarında baktığımda 52 mbit gelen internetim, hız testlerinde 12 mbit çıkıyor. Telefondan da yaptığımda benzer sonuçlar alıyorum. Modem ayarlarını ve hız testi ekranını ekledim. Bu değerler normal mi? Değilse nasıl düzeltebilirim bilen birisi lütfen yardım edebilir mi < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
12 yıl
Almanca-Türkçe sözlük ??
arkadaşlar acaba almancadan türkçeye çeviri yapan programlar arasında çeviri sırasında kelimelerin artikellerini ve çoğul halllerini gösteren bir program var mı ? Bir arkadaş babylon önerdi satın aldım. fakat orda sadece ing çeviriler gzl. İngilizcede çoğulunu falan gösteriyor ama almancada göstermiyor. Bir program söylerseniz çok sevinirim.
M
12 yıl
Uploadlar Yasal mı?
Geçen gün Gazetede uploadcıların başı dertte diye bir yazı gördüm. Bu yüzden merak edip foruma bir danışayım dedim. Böyle bir şey var mı ? Yada uploadlar yasal değil mi? Sonuçta uploadcılar sadece upload yapıyor yayınlayan siteler. Yasaksa Ghost İp bir işe yarar mı ?
M
13 yıl
Bu İşe Çare Gerek
arkadaşlar bişey sormam lazım. Yaşımız gereği kredi kartı alamıyoruz peki 18 yaş altında kredi kartı almanın yada en azında online oyunlarda harcama yapabileceğimiz bir sana kart vs. alına bilecek bir şey var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.