G

Onbaşı
13 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 13)
Gönderiler Hakkında
G
geçen yıl
HP Yazıcı Kartuş Olmadan Scan yapabilir mi?
Hp photo smart C4280 yazıcım var fakat içinde kartuşu yok, hiçbir tuşa tıklanmıyor. Yarın teslim edilecek bir ödev için scan yapmam gerek, bir çözümü yok mudur?
G
3 yıl
Disk veya diskler üzerinde bu işlemi tamamlamaya yetecek boş alan yok.
arkadaşlar disk 1 deki hdd de varolan e alanını genişletmek istiyorum fakat ayrılmamış bölümden sürücüde yer yok hatası alıyorum ne denediysem olmadı

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
G
3 yıl
Ne Yapmalıyım?
Merhabalar,
AYT sözel sıralamam 160K, eşit ağırlık ise 400K elimde okul birinciliğim var aklımda ise hiçbir şey. Hangi üniversiteleri yazsam bilmiyorum, fikir verirseniz sevinirim. :)
G
4 yıl
Tüketici Hakem Heyeti Başvurumla İlgilenmiyor.
İyi günler. 9 Eylül 2017'de edevlet üzerinden yaptığım tüketici hakem heyeti başvurumda hala bir ilerleme kaydedilmiş değil. Başvuru tamamlandı bilgisi alıyorum sadece. 8 ay olacak. Bu kadar yavaş ilerlemesi mümkün mü bu sistemin?
G
4 yıl
Eski laptopu canlandırma girişimi son buldu
iyi günler. 10 senelik casperın dandik laptopumuzu raftan alıp canlandırma amacıyla ssd takıp format attık, normalden daha iyi, günlük işlerimize hızlı yanıt verecek kadar verim aldık. sonraki gün temizlemek için içine girdik: ekran kartı ve işlemciye termal macun sürdük. laptop açıldıktan 5 dakika sonra mavi ekran 0x00000116 hatası alıyoruz, ekran kartı 120,160,190.. derecelere çıkıyor ve laptop kapanıyor macunu düzgün sürdüğümüze eminiz, az sürdük her şeyi titizlikle yaptık fakat... ekran kart cipinin üzerini temizlerken nemli bez kullandık, silikonumsu macun vardı önceden biz xigmatek macun sürdük işlemcide kullandığımızın aynısını.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
G
4 yıl
Word Office, dipnot numaralandırılması hakkında
.
G
10 yıl
Problemin ana kaynağı ekran kartı fanı
Dün ekran kartımı temizlemek için çıkardım sonra fanınıda çıkardım haliyle tozlu falandı sildim süpürdüm sonra taktım şimdi normalin üstünde bir ses alıyorum ekran kartı fanın dan cızırtı gibi farklı bir ses acaba bozulmanın eşiğinde mi yada bozuldu da haberimmi yok ama dönüyor durdurunca haliyle ses kesiliyor.. sorunum bu arkadaşlar yapmam gereken nedir ?


Ekran kartı modelim;
ATI Raedon HD 4600


< Resime gitmek için tıklayın >

Şimdiden teşekkürler.
G
10 yıl
Bu driver'ı nereden bulacam ?
AMD athlon (tm) 64 processor 3200+ anakartına sahibim ve 4 saat önce bilgisayarıma format attım, format bitti şimdi kurulum bölümü başlıyordu ki oda ne anakart cdsi yok ben internete nasıl girecem. Bir 2 saatimi daha bunu aramakla geçirdim. Anakart driverınızı indirin falan iyide ben bulamadım buldum bir tane kurdum olmadı herhalde yanlış şeyi indirdim. Of ya internete giremeyecekmiyim yani şimdi ben. Hemen ümitsizliğe kapılmam lazım dedim donanımhaber sakinleri çözer herhalde bu problemi. Şimdiden teşekkürler.
G
10 yıl
Laptop Ekran Sorunu
Arkadaşlar laptobun ekranına sert bir darbe geldi. Buna bağlı olarak led sıvısına zarar gelmesi , içten camın çatlaması gibi hangi sorunlar oluşabilir ? Şuan görüntüde farklılık yada sorun göremiyorum. Sorun olsa hemen kendını göstermesimi lazım yoksa uzun vadede sorun yaratabilir mi ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
G
11 yıl
300 DPI 6 CM
Resim sergisi için kendi resmimi ayarlamam lazım bu işlerden pek anlamadığım için size danışmak istiyorum hocam resmimin 300 DPI 6 CM olmasını istiyor nasıl yapacam
photoshop'la anlatırsanız sevinirim :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.