K

Onbaşı
28 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
5 yıl
Bu nasil sorulur ki şimdi? Görsel hakkında fikri olan?
1 yıldır neredeyse aşağıdaki görselde gösterdiğim sorunla muzdaribim. Resmi printscreen ile aldim yani ekran da sorun yok direk yazılımsal çıkıyor aşağıda görmüş olduğunuz kare. zaman zaman büyüyor zaman zaman bu şekilde küçük bazen var bazen yok. oyunlarda gelmiyor genelde boşken geliyor. sonra mavi ekran her seferinde farkli bir kodla; açıklamayı okuyorum her kod için kimi ekran kartı kimi ram kimi anakart kimi psu hatası .

< Resime gitmek için tıklayın >

Acayip sinir bozucu birşey kısacas

< Resime gitmek için tıklayın >
buda sistemim burada hatadan sonra değiştirdiğim parcalar sunlar:
Ram, Anakart.

Fikri olan varsa Merakimi giderebilirmi?
Teşekkürler.
K
8 yıl
Sisteme uygun ekran kartı?
Arkadaşlar dün Fx 6300 işlemci aldım
bugün CORSAIR VS650 CP-9020051-EU 650 Watt 120mm Fanlı Güç Kaynağı aldım.
Anakartım ASUS M5A78L-M LX3

6 Gb ram

Tek sorun ekran kartında kaldı. Bu anakarta uyumlu ekran kartı alacağım hangileri uyumlu hangileri değil ondan bile emin olamıyorum. anakart ve işlemci AMD ekran kartınıda AMD alasım var açıkcası. F/P bir ekran kartı tavsiye etseniz öneriniz ne olurdu?
K
9 yıl
evler arası wifi bağlantısı
Merhaba arkadaşlar sizden tavsiye isteyeceğim. Şimdi komşumla ortak internet kullanacağız onlarda kablolu modem bende kablosuz modem var. şimdi amacım onların kablolu modemine benim kablosuzu bağlayıp bizim eve mümkün olduğunca yakına bir yere koymak ve bizim eve alacağım bir dağıtıcı ile (yayını kablosuz alacak ve yine kablosuz şekilde bizim eve dağıtacak) dağıtacağım. Onlara koyduğum modemimi bizim evdeki bilgisayar görüyor. sinyal kalitesi fena değil yani. bu duruma göre kendi evime nasıl bir alet tavsiye edersiniz. ev uzununa olduğu için kapsama alanı iyi olsun istiyoum.
K
12 yıl
Blogger İsim Tescil Ettim ama!!!
Merhaba Arkadaşlar Geçen gün açmış olduğum bloguma bloggerden isim aldım. Alırken google Checkout kullandım Blogu görüntülü dediğimde 3 gün içinde yönlendirilecektir demekte idi 3 gün geçti simdi ise blogadı.blogspot.com a girdiğimdewww.blogadı.com açılıyor fakat sayfa görüntülenemiyor. bi kaç yerde arastırdım dns ayarları vs değiştir deniliyor. İsmi alırken google tüm ayarları sizin için otomatik yapacak yazmakta idi. simdi benim ayarlarım aşağıdaki gibi burda hata varmı ?

< Resime gitmek için tıklayın >
K
13 yıl
ekran kartını deiştirmek istiorum ne tip ekran kartları bilgisayarıma olabilir
bilgisayarımın özellikleri:

ACPI Tek işlemcili bilgisayar

xp professionel

anakart: intel P4 2400 Mhz (18x133) via VT8763 apollo Pt800
sistem belleği :896 mb (ddr sdram)
bios türü: Asus AMI (11/12/03)

ekran kartı : NVIDIA GEFORGE FX 5200 (128 MB)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.