A

Çavuş
18 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 yıl
Laptop harddiskyle format atmak
Dostlar selam, laptop 320gblik harddiski kutu yardımıyla usb harddiske çevirdim. Diski ikiye böldüm, birinde belgelerim var.Diğerini bilgisayarlara format atabilmek için kurmak istedim. Bölümlerden birine windowsu bootable olarak kurdum ama biosta gözükmüyor. Fikri olan varmı?
A
6 yıl
FREEDOS BİLGİSAYAR YARDIM
Arkadaşlar yeni Freedos bilgisayar aldım. Windows'u 64 bit mi 32 bit mi kuracağım? Farkeder mi?
A
6 yıl
YARDIM! Asus Memo Pad 8 ROOT FAIL!
Arkadaşlar merhaba, tabletime root atmak istiyordum ve RootZenFone-1.4.2r.apk adlı uygulamayı indirdim

http://i.hizliresim.com/g535JL.jpg

ve şu sayfa ile karşılaştım..

http://i.hizliresim.com/DMNM01.jpg

sonrasında root olmadığını anladım ve bu işler benim kalemim değil diyerek vazgeçmeye karar verdim fakat Webstorage saçmalığı cihazı 2 kere hard biostan formatlamama rağmen(zaten fabrika ayarlarına dönme tuşu kayboldu root girişiminden sonra) gitmiyor ve şu aşağıdaki resimdeki saçmalıklar. Güvenliğime önem veriyorum bilgim çalınsın vs. istemiyorum yardım ederseniz çok sevinirim lütfen

http://i.hizliresim.com/62A2d7.jpg
A
8 yıl
DARK SOULS YARDIM
Blighttown'daki önemli itemler hangileri? Diğer sorum şu ola ki,büyü kullanamıyorum, fıçıların arasından kurtardığımız adamdan frilink shire'da bütün büyüleri aldım fakat büyüleri yapamıyorum fıss diyor kalıyor... Diğer sorum Sens Fortness'da hangi kıyafet kılıç ve yüzükleri takmalıyım? Şimdiden teşekkür edeirm
A
8 yıl
Bir oyun vardı hani:
Arkadaşlar yaklaşık 7-8 sene önce oynadığım pc bir oyundu.Aklıma ismi ''spike'' diye kalmış.Böyle oyun başlarken bir göl vardı akan onun üstünde yapraklar vardı yapraklara atlaya atlaya karşıya geçiyorduk sonraki bölümde traktörler geçiyordu yoldan aralarından geçerek karşıya geçmeye çalışıyorduk sonraki bölümde domuz çiftliğine geliyorduk domuzlara yakalanmadan geçmeye çalışıyorduk.Kafayı yiyicem oyunu bulamadım bir türlü hatırlaran var mı acaba?
A
9 yıl
SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 VİDEO SORUNU
Merhaba arkadaşlar, Galaxy tab 10.1 kullanıcısıyım.Mp4 720p videoları açarken görüntü dehşet kasıyor.Bir türlü halledemedim yardımlarınızı bekliyorum
A
10 yıl
UNCHARTED 2'NİN SENARYOSU ps3
İyi günler arkadaşlar..Uncharted 2'nin senaryosu hakkında bilgi verebilir misiniz ? (PS3)
A
10 yıl
PS3 GÖRÜNTÜ SORUNU
Hdmı-Dvı kablosuyla bağladım cihazımı. televizyon görüyor ps3'ü ama görüntü gelmiyor hiç bir hareket yok.. önerilerinizi bekliyorum..
A
10 yıl
PS3 HDMI-DVI HATASI YARDIM :(
Arkadaşlar vestel 82 ekran millenium televizyonum var, hdmı girişi yok. Bende Hdmı-Dvı girişli kablo alıp taktım.Fakat altta aralık dışında diye bir hata çıkıyor. Playstationdan çözünürlük ayarlarını mı yapmam gerekiyor acaba ? çünki daha önce hep full hd televizyonlarda çalıştırıldı da.. Yardımlarınızı bekliyorum..
A
10 yıl
Samsung S562 Monte için genel olarak görüşlerinizi alabilirmiyim ?
Merhaba.

Samsung Monte almayı düşünüyorum. acaba görüşlerinizi alabilir miyim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.