A

Teğmen
02 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
9 yıl
Exper Easypad N7D
Ekran kilidinin şifresini ve gmail şifresini de unuttuğumuz için maalesef tableti açamıyorum.Maalesef ses açma kapama tuşu da yok.PC ye taktığımda Y7053 olarak görmekte.Bu ekran kilidini kırmak için ne yapmalıyım acaba?
A
9 yıl
İPAD 2 WİFİ SORUNU
Sıkıldınız belki ama malesef bende bağlanamıyorum 3 farklı modemden denedim.Dns ayarlarını değiştirdim yazılım güncelledim restore yaptım ama olmadı acaba neden?
A
9 yıl
sanırım d-smart bayramda bedava
şimdi kapalı olan bütün kanallar şu an açık.d-smart hd kullanıyorum.
A
10 yıl
kasko şirketi kasko iptal formunu imzalamazsam arabayı teslim etmiyor!
Arkadaşlar arabam şu an serviste ve kasko şirketi kasko iptal formunu imzalamazsam arabayı teslim etmiyor.Ben kasko şirketini arayarak bu formu imzalamayacağımı söyledim bana iptal olduğunu noter ile bildirin dedim.O zaman arabanızı alamazsınız sonuçlarına katlanırsınız dediler?Neler yapabilirim?
A
10 yıl
Java ile yazılmış Personel İzin Programı
Elinde java ile yazılmış personel izin programı olan var mı?İnternette bir yerde buldum ama kaynak kodlarını göremiyorum.
A
11 yıl
Sony Psp Go Kayıt Problemi
Sony psp go aldım fakat verilen cd ile oyun yüklemeye çalışıyorum önce kayıt olsun uyarısı veriyor amahttps://store.playstation.com/accounts/register/beginNewAccountRegistrationFlow.action bu siteden kayıt olmaya çalışıyorum 3 gündür site bakımda diyor ne yapabilirim?
A
17 yıl
philips proteus 7130 wdm
philips proteus 7130 wdm tv kartı aldım kurdum yazılımını yükledim çalıştırınca "RemoteCtl.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz." hatası veriyor ne yapabilirim.işletim sistemi winxp 128+128 266 mhz ddr ram cel 1,7 via chipsetli bir board ve denediim başka makina da var.gene aynı hata yardım lütfen.
A
17 yıl
2 kasa bir monitör
Şimdi bir dizüstü bilgisayarım ve bir de kasam var.Şimdi dizüstü bilgisayarımda monitör-out çıkışı var.Ben kasamdaki ekran kartından monitör-out çıkışımı iki dişi kabloyla bağladım.Yalnız görüntü alamıyorum.Laptopumda görüntü gelmiyor.Bana bunu nasıl çözebileceğimi söyler misiniz?
A
18 yıl
aycell kartlar kopyalanabiliyor mu?
Dün ankara kızılay da böyle bir ilan vardı telefoncunun birinde bilen biri var mı?
A
18 yıl
Nokia pc suite i yükleyemiyorum hata olarak
Nokia pc suite i yükleyemiyorum hata olarak hata 1304 .msxml4.dll dosyasına yazma hatası.Bu dizine erişebilirliğinizi doğrulayın.Başka bilgisayarda da denedim aynı hatayı verdi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.