E

Onbaşı
05 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
9 yıl
Arkadaşlar nokia x3-02 acil yardım
Nokia x3-02 telefonumun dokunmatik ekranı çalışmıyor. ve format ıcın bır kaç yol denedım. *#7370# tarzında. Bunu denedıkten sonra guvenlık kodu ıstedı. Güvenlık kodumda var, ancak dokunmatık ekranım çalısmadıgı ıcın kodu giremiyorum. Ve bu nedenle telefonum açılmıyor. İcinde telefonun hafızasında kalan mesajları silmem şart. Nasıl bir yontem kullanarak bu mesajları silebılırım? bı fıkrın olan varsa ve paylaşırsa sevınırım
E
11 yıl
Master page hakkında
Arkadaşlar, Visual Studio 2008 de bir Master Page yaptım. Ürün ekleme ve çıkatma bölümüm olucak. Aşağıda verdiğim resimde kırmızı yazılan bölüme İnsert Menü sü eklemem gerekiyor. Ürün ekleme için. Ama bir türlü nasıl yapılcığını bulamıyorum. Hata veriyor veya sayfa açılmıyor. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Resime gitmek için tıklayın >
E
11 yıl
Visual Studio
Arkadaşlar, Visiual Studio'da Sql tabanlı bir web sitesi yapmam gerekiyor. Öğrenip, uygulamak için önerebileceğiniz, video anlatımlı bir site var mı acaba?
E
11 yıl
Html ve veri tabanı
Arkadaşlar, ben bir web sitesi yaptım html kodları ile. Bir kullanıcı girişi yaptım iletişim bölümüme. Bu kullanıcı girişine girdiğim bilgilerini, nasıl bir veri tabanı kullanarak bilgileri e-mail olarak kendıme nasıl alabilirim. ? İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim..
E
14 yıl
Sniper Edit
Beyler Sniper Edit die çok güzel bir oyun var ama indirme linkini bulamadım demosunu buldum sadece.Full'unu bulabılen olursa yardımcı olabılırmı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.