S

Teğmen
30 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
7 yıl
Klavyedeki Bir Tuş İle Otomatik Metin Ekleme
Öncelikle merhaba arkadaşlar, Microsoft 3000 model bir klavye var elimde üzerinden 1-2-3-4-5 ve yıldız tuşu var bunları kullanarak veya harici başka bir programla mesela ctrl+numpad0'a basınca otomatik olarak bir metin gelmesini sağlayabilir miyiz?
Teşekkürler ilginiz için.
S
8 yıl
Aöf kayıt olduğumuz büro önemli mi?
İstanbul'da oturuyorum. yarın diplomayı almaya izmit'e gidicem, istanbula dönüp zaman kaybetmemek için oradaki aöf bürosunda kayıt olsam sınav olucağım yeri istanbul olarak ayarlayabilir miyim bilgisi olan var mı?
S
8 yıl
Aöf kayıt olduğumuz büro önemli mi?
İstanbul'da oturuyorum. yarın diplomayı almaya izmit'e gidicem, istanbula dönüp zaman kaybetmemek için oradaki aöf bürosunda kayıt olsam sınav olucağım yeri istanbul olarak ayarlayabilir miyim bilgisi olan var mı?
S
8 yıl
Face,Twitter Gibi Uygulamaları ve İnternet sitelerini engellemek
Şirkete Casper 10'' androidli 2 tane tablet bilgisayar gelmiş programlarını filan kuruyorum ama bu iki cihaz üzerinde uygulama kurarak veya kendi ayarlarından facebook,twitter gibi sosyal ağ uygulamalarını bu ve bunlara benzer web sitelerine girişi engeleyebileceğim bir yöntem var mıdır? Biraz acil bir durum bilenler hemen paylaşırsa sevinirim.
S
8 yıl
E4500 Core2Duo 2.2 Overclock
Bu işlemciye güç vermeden overclock deneyen var mı? en fazla kaç değerini görebilirim. üstünde stok fan var.

birde anakart buhttp://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000316 aslında anakarta hiç güvenmiyorum ama onu değiştirirsem birçok parça değişecek şimdilik mümkün değil.
S
8 yıl
Bilgisayardaki Tek İşe Yarar Parça ATI 6670HD
Başlıktada belirttiğim gibi özellikleri aşağıda yazıcağım kasa var elimde birçok parçası oldukça kötü bana parça önerebilir misiniz, dış kasası dahil.

Foxconn 45 cm anakart(sanırım böyleydi)
E4500 Core2Duo 2.2 Intel 775pin
HD 6670 Gddr3 128bit 1gb
3gb kingston 667hz ram
500gb samsung harddisk
350watt PSU

Görüldüğü gibi birçok parça çöp

kasa(psu dahil)+anakart+işlemci+ram tavsiyesi yapabilirmisiniz.

bir de monitor bakıyorum ama fazla buyuk olmasına gerek yok 18.5 şuan 21.5-23 civarı yeter bana zaten büyük gelicek göz alışkanlığı olarak

bütçe belirtmemişim onuda yazayım 1000 lira civarı oynayabilir zaten toplamam biraz zaman alıcak ucuzlar belki sizin yazdıklarınızda tek tek alırım indirim gördükçe :D
S
8 yıl
AIRTIES AIR 5341 Problem Çıkartır Mı?
son 1 haftadır eski modemle uğraşmaktan sinirlerim bozuldu, arkadaşın modemini denedim ve problemlerim düzeldi.
o yüzden yeni bir modem almak istiyorum ama fazla kaynağım yok mediamarkt'ta bu modemi gördüm.
kesin kullanan vardır sitede ttnet bile vermiş sanırım bazı kullanıcılara, problem yaşayan filan var mı bu modemle ilgili?
wireless en fazla oda içinden veya bir yan odadan cep telefonu veya laptop ile kullanılacak, pc kabloyla bağlarım zaten hattımda 8mbit şuan fiber filan desteklemiyor zaten bu hızda kalıcaz gibi.
S
8 yıl
Siemens SpeedStream 6520 Modem Arayüz Şifresi
İnternet bir haftadır problemliydi en sonunda bir arkadaşımın eski modemini eve getirdim ve denedim internete bağlandım sorunumun kaynağı eski modemimiş
ama ttnet kullanmama rağmen ip adresim arkadaşımın hattı olan "biri adsl" olarak gözüküyor ve "biri adsl"'e ait bir ip adresi alıyor bilgisayar.ü
hem içine ttnet bilgilerini girmek hem wireless şifresini değiştirmek için modem arayüzünü açmaya çalışıyorum ama şifre soruyor ve internette yazdığı gibi admin-admin olarak girilemiyor.
arkadaşımda arayüze şifre koymadığını söylüyor zaten koysada hatırlamaz oldukça eski bir modem, arkadaki tuşuna basıp sıfırlamayı denedim ama halen aynı hem giriş şifresi hem servis sağlayıcısı ayarları.
ne yapabiliriz şifreyi öğrenmek için.

http://forum.donanimhaber.com/m_79838583/f_//tm.htm#79838583 bu konuda çözülmüştür.
S
8 yıl
Siemens SpeedStream 6520 Modem Arayüz Şifresi (Çözüldü)
İnternet bir haftadır problemliydi en sonunda bir arkadaşımın eski modemini eve getirdim ve denedim internete bağlandım sorunumun kaynağı eski modemimiş ama ttnet kullanmama rağmen ip adresim arkadaşımın hattı olan "biri adsl" olarak gözüküyor ve "biri adsl"'e ait bir ip adresi alıyor bilgisayar. hem içine ttnet bilgilerini girmek hem wireless şifresini değiştirmek için modem arayüzünü açmaya çalışıyorum ama şifre soruyor ve internette yazdığı gibi admin-admin olarak girilemiyor. arkadaşımda arayüze şifre koymadığını söylüyor zaten koysada hatırlamaz oldukça eski bir modem, arkadaki tuşuna basıp sıfırlamayı denedim ama halen aynı hem giriş şifresi hem servis sağlayıcısı ayarları. ne yapabiliriz şifreyi öğrenmek için.
S
8 yıl
SNR Margin ve Line Attenuation(hat zayıflaması) bilenler buraya
son 3 gündür internet sitelerinde gezebiliyorum ama hiç bir indirme işlemi yapıyorum dosyayı bir miktar indiriyor 0kb görüyor biraz daha indiriyor ve yine 0kb 2-3 kere böyle yapınca dosyayı indirme donuyor ve devam etmiyor. ttnetle konuştum bağlantınızda problem yok dedi, pcye format attım ordada bir problem yok splitter olmadan modeme doğrudan taktım ama sorun devam etti. ya modem ya eve gelen hatta bir sorun var sanırım modemina ara yüzünde bu değerler bana biraz diğer kişilerden farklı geldi yorumlayabilecek olan var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.