T

Yüzbaşı
22 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
Sony Z1 Yardım
Z1 kullanıcılarından bilgi almak istiyorum. Z1in kamerasının üzerinde film varmı acaba sanki üzerinde film var gibi. Sizinkilerde nasıl???
T
10 yıl
Samsung galaxy s3 düşme testi yeni bir test daha eklendi 07 haziran
T
10 yıl
HTC one x yardım
Arkadaşlar bir sorum olacaktı bilgisi olan varsa cevaplarmı acaba?
HTc one x e 3 gbın üzerinde filmi bilgisayardan htcnin hafızasına atmak istediğimde bana atamayacağımı söylüyor. 3 gb e kadar atabiliyorum. Yerde var görünüyor. Acaba fat32 olmasından mı kaynaklanıyor. htcnin hafızasını ntfs ye dönüştürürsem bu sorun giderilirmi? ve nasıl ntfs ye dönüştüreceğim. Yardımlarınızı bekliyorum.
T
10 yıl
htc one x için samsung galaxy 3 s-voice
S voice in ta kendisiindime sunuldu gsmarenanın sitesindehttp://blog.gsmarena.com/leaked-s-voice-digital-assistant-works-again-droids-from-all-makers-are-invited/ burda ne yapmanız gerektiği yazıyor. samsung niye böyle yaptı anlayamadım. Ben htc one x e kurdum çalısıyor.
T
10 yıl
htc one x için 1.29.401.11 nolu update yayınlandı
1.29.401.11 nolu update yayınlandı
T
10 yıl
htc one x için 1.29.401.7 indirilebilir durumda
Tek söylyebileceğim browsermark benchmarking testinden 110000 i geçti bir önceki versiyonda 56000 idi.webde full hd deneyimi süper hemen yükleyin
T
13 yıl
Camda çeken mouse tavsiyesi istiyorum arkadaşlar, mümkünse satıldığı yeride söylerseniz sevinirim.
Camda çeken mouse tavsiyesi istiyorum arkadaşlar, mümkünse satıldığı yeride söylerseniz sevinirim.
T
13 yıl
Tavsiye lütfen
Arkadaşlar merhaba acaba kullanan yada bilenleriniz varsa eğer şu iki kalavye mause seti hakkında düşünceliriniz anlatırmısınız hangisi alınabilir bir yerde 12 metreden çeker denilen Inca IWS - 551 Kablosuz MultiMedia Set diğer tarafta LABTEC MEDIA WIRELESS DESKTOP 800 mesafesini bilmiyorum en ucuz bu ikisi görünüyor ucuz birşeyler arıyom bu ikiside kablosuz. Sizce hangisi daha ideal ikisinin de fiyatı vatanda 36 tl. teşekkürler şimdiden.
T
15 yıl
K810 isteyenlere duyurulur
Bu hafta çıkıyormuş se müşteri temsilcisi söyledi "aksilik çıkmassa" duyurulur
T
15 yıl
K800 yardım
acaba K800 ne zaman tr de olacak bilen varmı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.