M

Er
19 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
14 yıl
hattrick forever bağlantı hatası
hattrick forever programını indirdim. xml dosyalarını indir dediğimde tüm dosyalar iniyor fakat dünya xml dosyasında hata veriyor. programın yeni versiyonunu indirdim. yardımlarınızı bekliyorum.
M
14 yıl
ekran kartı problemi
Ekran kartnın aynı anda hem tv ye hemde monitöre bağlanmasında bi sakınca var mıdır. Çünkü pc açılırken windows karşılama ekranı ikisnde de gözüküyor. Fakat bu ara tv deki görüntü saçmalıyor. Açılış bitip masa üstü geldiğinde görüntü sadece monitörde beliriyor. asus 9550agb ekran kartım pert oldu. Ekran kartımın bozulmasının nedeni tv ve monitöre bağlı olması olabilir mi?
M
14 yıl
format ustalarına birkaç soru?
Herkese Selam!
Pc me format atmak istiyorum. Bios tan cd yi tercih ettim. tecih ettiğimi düşünüyorum. değişik bir bios la karşılaştım. Çünlü bios daha önceki pc dekine hiç benzemiyor. Neyse ben BOOT başlığı altındaki Boot Device Proprity seçeneğinde cd rom 1. olarak tercih ettim. F10 deyip çıktım. Fakat Cannot boot from cd : code 4 diye bir uyarı çıktı ve pc normal açılımına devam etti. acaba cd bozuk mu diye düşündüm. cd yi pc açıkken çalıştırdım. windowsa hoşgeldiniz. Ne yapmak istiyorsunuz? (Bu olayı biliyorsunuzdur) sorusu çıktı.

sorum şu cd bozuk mu. Cd yi çalışırken açtığımda o klasik sorunun gelmesi cd nin bozuk olmadığını gösterir mi?
Ben biostan cd yi tercih ettiğm halde neden cannot boot from cd : cod 4 uyarısı çıktı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.