K

Yüzbaşı
28 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
3 yıl
TULPAR T5 V18.1 USB UYANDIRMA SORUNU
Arkadaşlar 3 gün önce ürün elime ulaştı ancak ne yaptı isem USB klavye veya mousen uykudan uyandıramıyorum. Cihaz sadece üzerindeki klavyeden uykudan uyanma yapabiliyor, bu aygıt cihazı başlatsın kutucukları silik görünüyor aygıt yöneticisinde ve açamıyorum. Cihazı monitöre bağlarak kullandığım için monitörün arkasına elimi uzatıp cihazın klavyesine basarak uykudan uyandırmak biraz can sıkıcı oluyor. Bios ayarlarında da usb ile ilgili bir ayar bulamadım, ayrıca monster denetim programınında böyle bir ayar yok. Biosta gizli ayarları açmanın bir yolu varmıdır ne yapmak lazım?
K
5 yıl
PS4 NETWORK BAĞLANTI SORUNU VE ÇOK DÜŞÜK UPLOAD HIZI
Arkadaşlar lütfen konudan anlayanlar yardımcı olsun. Kafayı yemek üzereyim ne denediysem işe yaramadı.

Lütfen aşağıdaki resimleri bir inceleyin, internetim çok hızlı ve kablolu bağlanmama rağmen upload değeri 52kb çıkıyor test esnasında .

Sonra modemi bir vpn sunucusuna yönlendiriyorum ve değerler makul seviyeye geliyor. Ama neden elimin altında hızlı bir internet varken vpn kullanarak onu yavaşlatayım ki.

Denemediğim şey kalmadı, dns değiştirme mtu 1473 yapma en son servis sağlayıcı ile de görüştüm o da bilmiyor. kendince bişiler denedi ama işe yaramadı.


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.