F

Yüzbaşı
16 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
154 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
6 yıl
Oyunumuza bakar mısınız? Türk geliştirici olarak yorumlarınızı merak ediyorum.
Arkadaşlar, unity 3d kullanarak bir oyun geliştirdik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.janissary.sniperarcher

İndirip fikirlerinizi söyler misiniz?
F
7 yıl
super raid ve hdd bölümleme
Arkadaşlar merhabalar. Yeni bir laptop aldım. Super raid yapılmış bir laptop. 128 gb lik 2 ssd ile 1 tb lik 7200 rpm hdd yi raid yapmışlar. Ben şunu sormak istyorum. 1 tb lik hdd yi 2 ya da 3 e bölsem bir sorun olur mu?
F
7 yıl
super raid ve hdd bölümleme
Arkadaşlar merhabalar. Yeni bir laptop aldım. Super raid yapılmış bir laptop. 128 gb lik 2 ssd ile 1 tb lik 7200 rpm hdd yi raid yapmışlar. Ben şunu sormak istyorum. 1 tb lik hdd yi 2 ya da 3 e bölsem bir sorun olur mu?
F
9 yıl
androidde textview içwrik düzenleme
arkadaşlar android programlamada kullandığımız textview in içeriğini nasıl düzenleyebiliriz? yani yazılar sağa sola dayalı düzenli bir şekilde olmuyor mu? textview e yazmak istediğimiz şeyleri liste halinde gösteremiyor muyuz? 1. şuuuu, 2. şuuuuuu, alt alta bunları yazamaz mıyız? listview kullanayım dedim. o da sanırım buton şeklinde kullanmak istersek alt alta buton listesi yapıyor. yanlış mı biliyorum?
F
9 yıl
java da gridview kullandım ama 2 hücre nasıl birleştirilir?
arkadaşlar gridview kullanarak bir tablo oluşturdum. 6 satır 5 sütundan oluşuyor. en altta bulunan 2 hücreyi birleştirmek istiyorum. bu mümkün müdür acaba?
F
9 yıl
CharSequence mtext ile ilgili renk değiştirme
Arkadaşlar merhaba. bir hesap makinesi yapmak istemiştim. bir arkadaştan yardım istedim. onun yardımı ile oluşturduk. fakat arkadaşım tuşların üzerindeki rakamları yazmak için "CharSequence mText" yöntemini kullanmış. dolayısıyla ben bu yazıların font büyüklüğü yazı tipini rengini değiştiremiyorum.
public enum KeypadButton {
MC("MC",KeypadButtonCategory.MEMORYBUFFER)
, MR("MR",KeypadButtonCategory.MEMORYBUFFER)
, MS("MS",KeypadButtonCategory.MEMORYBUFFER)
, M_ADD("M+",KeypadButtonCategory.MEMORYBUFFER)
, M_REMOVE("M-",KeypadButtonCategory.MEMORYBUFFER)
.
.
.

CharSequence mText; // Display Text
KeypadButtonCategory mCategory;

KeypadButton(CharSequence text,KeypadButtonCategory category) {

//mText = text;
mCategory = category;
}

public CharSequence getText() {
return mText;
}
}

yukarıdaki gibi bir kodlarımız var. ben bu font renkleri ve büyüklüğünü nasıl değiştirebilirim?
F
9 yıl
java da class lar
arkadaşlar java ya yeni başladım. sınıf oluşturma kısmına geldim kaldım. bu sınıfları anlayamadım. nasıl oluşturulur nasıl kullanılır? bir bile n örnek gösterecek link verecek var mı?
F
9 yıl
arkadaşlar lastik almam lazım. ama bilmiyorum ki.
arkadaşlar 2006 grande punto aracım var. ebatlar yanlış hatırlamıyorsam 175*65*15 idi. daha önce hiç lastik derdim olmadığı için ne markaları tanıyorum. ne modelleri. çok fazla para da vermek istemiyorum. Adana da sürekli asfaltta kullanıyorum. işe git gel. arada gez toz. kimisi tanesi 220 liradan satılıyor. yani şöyle 100-150 arası iyi bir şeyler yok mu? yardımcı olabilir misiniz?
F
9 yıl
yüksek lisansı yarıda bırakan geri dönebilir mi?
arkadaşlar 2010 yılının mayıs ayında yüksek lisans tezimi hazırlıyordum. fakat tek tip askerlik söyletileri çıkınca kaydımı sildirip askere gittim. şimdi ben tekrar geri dönebilir miyim? bir af geldi başvurmayı unuttuk. şimdi istesem tekrar girebilir miyim sınavsız? kaldığım yerden devam edebilir miyim?
F
10 yıl
bu araba alınır mı arkadaşlar?
http://www.araba.com/3784594/Fiat%20Grande%20Punto?r=1 grande punto. bu araç bu fiyata iyi mi arkadaşlar?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.