E

Çavuş
03 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 yıl
Çocuklarla Ipad Etkinliği!
21 Aralık pazar günü Meydan AVM'deki Media Markt'ta gerçekleşecek Çocuklarla Ipad etkinliği ebeveyn ve çocukları bir araya getiriyor hem eğlenceli hemde eğitmenlerle eğitici bir etkinlik olacağa benziyor. Kayıtlar sınırlıymış kaydınızı yaptırın!http://cocuklarlaipad.com/
E
12 yıl
Sevgilimin Süprizi...
22 Mayıs günlerden pazar diyerek başlamak istiyorum anlatmaya...
Erkek arkadaşım sabah arabayla gelmiş hadi gidiyoruz dedi nereye dedim Extreme fest dedi. Bişi anlamadım ben bilmem beyim bilir modunda gittim. Meğerse anadolujet bi etkinlik düzenliyomuş Forum istanbul'da oraya gidicekmişiz. Hayatımın günüydü diyebilirm. Rampa Show izledik, Why Nut ' ın canlı performansını dinledik,Streetdance performansını izlerken eşlik ettik. Süprize gelince; Bildiğin bungee jumping yaptık :) Çok korktum falan ama o yanımdaydı ya anlamadım bile. Sadece hop yaptık :) Çok güzel süper ötesi bir gündü.
E
12 yıl
Türkan (2011)
Arkadaşlar,

Dün çok ağladım dizinin final bölümünde, ama reklam arasında belki görmüşsünüzdür; filmini çekiyorlarmış Türkan Saylan'ın.

18 Mayıs'ta sinemada olacakmış. Bakın oyuncu listesi burada var, haberde.http://www.medyatava.com/haber.asp?id=79184

Ben çok sevindim bu duruma, hayattaki inancı, azmi ve insan sevgisini her daim örnek aldığım bir insandır. Filminde sanki daha son zamanlarını görecekmişiz gibi geldi bana; yani hayat mücadelesinin bir özeti gibi belki de..

Kendisini çağdaş gören, görmeyen; Türkan Saylan'a saygı duyan duymayan herkesin izlemesi gerek diye düşünüyorum. En azından bu kadar insana yardım edip, hayatlar kurtarmayı başaran birinin hikayesini dinlemek için.

Oyuncu kadrosu da pek güzel görünüyor, usta isimler var.http://www.facebook.com/turkansaylanbeyazperdede buradan da destek veriyorlar filme, dizinin hızla sonlandırılmasına tepkili olanlar, filmin çekimlerinden, gelişmelerden haberdar olmak isteyenler toplanıyor. Ne kadar çok olursak bu grupta da, çağdaş gençler olarak sesimizi o kadar çok çıkarabiliriz!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.