F

Çavuş
20 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
11 yıl
Akif sürem 6 ay olmadı!!!
Az önce turkcell hattıma 20 TL kredi yükledim. Turkcell online işlem merkezinden kullanım dönemlerine bakınca 3 aylık aktif sürenin devam ettiğini gördüm.

Hani Nisan ayından itibaren en az 10 TL yüklemeye aktif süre 6 aya çıkacaktı!!!

Neden böyle oldu?? Bilen var mı??

Yoksa ben mi yanlış biliyorum??
F
12 yıl
vodafona numara taşıma
slm arkadaşlar. 2003 yılından beri avea abonesiyim. 6 sene süren aboneliğime artık son vermek zorunda kaldım. çünkü artık sabrım kalmadı. Attığım mesajlar gecikmeli gidiyo, ses kalitesi desen yerlerde. belki çok uygun fiyatlar ama dayan dayan tak etti artık bana. En sonunda vodafone hattına geçmeye karar verdim. Turkcell de var bende kampus ikisi yeter bana...

Kafama takılan yarın MNT için vodafone shop'a gitsem para ödemek zorundamıyım??? ortalama kaç günde geçiş işlemleri tamamlanır??

NOT: ücretsizse eğer boşuna kazıklanmak istemiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.....
F
13 yıl
hattım ne zaman iptal olur??
Kampuscell tarifesi kullanmaktayım. 1 Aralık günü 150 kontör yükleyip, askere gitmeden son kez kampus hizmetinden faydalanmayı düşünüyorum. çünkü 12 Aralıkta askere gidiyorum. Malum dönüş günüm 17 Mayıs belki daha geçte olabilir. (izin falan kullanırsam)

1 Aralıkta köntör yükleyeceğime göre, hattım ne zaman kapanır veya iptal olur??

Bilen arkadaşlar yazarsa memnun olurum..

Şimdiden tşk hepinize...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.