T

Teğmen
30 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
14 yıl
XP 2GB ram lerimin tamamını görmüyor
Daha önceden kullanmakta olduğum 4x256 ddr ramlarimi artırmak için 2 adet 1GB OCZ marka DDR ram aldım. (dual çalışması için çift aldım) Eski ve yeni tüm ramlar ddr ve 400Mhz hızında anakartımın desteklediği tipe uygun. Ama xp hem dual çalışmasıdığını söylüyor hemde 2GB yerine sadece 1,25GB ını görüyor. açılıştıda 1303 MB gibi bir değer sayıyor. Niye olabilir ve nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?
T
14 yıl
Sacma bir sorun program silinmesi
Enson birkaç gün önce bilgisayarım kilitlendiğinde kasa üzerinden reset ettim ve açtığımda modemin silinmiş olduğunu gördüm. Tekrar kurdum ve şuanda sorunsuz çalışıyor. Bir ay önce de yine aynı şekilde kitlendiğinde internet explorer daki favorilerimin tümü silinmişti. Nasıl saçma bir sorundur anlayamadım. Neden olabilir bilgisi olan varmı? RAM veya HDD de mi bir sorun var acaba?
T
14 yıl
Iphone 1.1.4 ve edge sorunu
Iphone 1.1.2 telefonumunu ziphone ile 1.1.4 e yükselttikten sonra setting/general/network/EDGE kısmında ayarları APN: internet usernane: gprs password: gprs yapmama rağmen internete bağlanamıyorum. Ne safari, ne weather uygulamaları çalışmıyor. ama wireless ile sıkıntısız ulaşabiliyorum. bu sorunu yaşayan ve sebebini bilen var mı?
T
14 yıl
Ekranda yeni klasorler oluşturma
Iphone um 1.1.2 iken bir programla klasörler oluşturup, oyunları, ofis uygulamalarını vs bir klasör içerisinde topluyordum. 1.1.4 e geçince bu programı bulamıyorum. Forumda arattım ama ismini bilmeyince birşey bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
T
14 yıl
Dell XPS mi HP Pavilion mu?
Yeni bir labtop alacağım. 15.4'' ekran boyutu, Core 2 duro (2,2 ve üstü işlemci), 3GB ram ve 256MB ekran kartı istiyorum. Bu özelliklere sahip iki marka arasında kaldım. Belki kullananlar yardımcı olabilir, Dell XPS mi önerirsiniz HP Pavilion mu? Ekran parlaklığı, kalite ve sorun çıkarma açısından hangisi üstündür?
T
14 yıl
Bodyguardz mı Invisible Shield mi?
Iphone un özellikle arkasını korumak için bir görünmez kılıf almak istiyorum. Araştırdığım ve forumdan okuduğum kadarıyla iki tane çok güzel kılıf var biri bodyguardz diğeride invisible shield adı altında satılan koruyucular. Bunların ikisinide yakından gören veya telefonunda kullanan var mı? Hangisini önerirsiniz?
T
14 yıl
Airties RT-205 mi RT-211 mi?
Arkadaşlar kablosuz modem almak istiyorum. Evdeki PC me usb adaptör alarak kablosuz olarak hem bunda hem de dizüstü bilgisayarımda kullanmak istiyorum. 2 kat alttaki komşumunda yararlanması için özellikle geniş alana sahip airties modelleri seçtim. bu iki model arasındaki tek fark 211 in 4 portlu olması mıdır? Biliyormusunuz?
Birde RT-205 in internette normal fiyatı 120-130 YTL arasında ama aşağıdaki sitede neredeyse yarı fiyatına satıldığını gördüm.http://urun.gittigidiyor.com/125-Mbps-Airties-RT-205-Kablosuz-ADSL2-MODEM_W0QQidZZ8871074 kaçak veya kopya ürün olabilir mi? Alan veya kullanan var mı?
T
14 yıl
Bu kingsim leri telefondan nasıl çıkartacağız?
Evet arkadaşlar, 113 ve 114 ler çıktı. Çok güzel sadece yazılım ile unlock yapacağımız programlarda çıktı insan tabii artık kingsim den kurtulmak istiyor. gel görki ne kadar zımparalayıp takmış olsamda, çok rahat bir şekilde iphone uma taktığım kingsim ve simkart komplem artık iphone dan çıkmıyor. Cımbız la çekmeye falan çalıştım ama yok. Ataç ile bastığımda dışarıya doğru 3-5mm çıkan simkart tutucu kısmı cımbız ile çekmeme rağmen sonuca ulaşamadım. Bir çözüm veya önerisi olan var mı?
T
14 yıl
Itunes tek taraflı senkronizasyon sorunu
Evet çok önemli bir sorundan bahsetmek istiyorum. Bilgisayarı formatladığınız zaman iphone uda formatlamış gibi oluyorsunuz. Niye anlatayım, itunes tamamen silindii için, tüm müziklerim, videolarım, fotoğraflarımda siliniyor. Ve ne yazıkki itunes ta iphone un içerisindeki contacts, fotoğrafları bilgisayara at diye bir seçenek yok. Itunes u formatlı bilgisayarınızda tekrar kullanmak istiyorsanız, telefondaki tüm bilgileri boş itunes ile senkronize edip sıfırlamanız gerekiyor. Çok saçma yaa...< Resime gitmek için tıklayın >
T
14 yıl
Bilgisayara format sonrası iphone bağlantı sorunu
Arkadaşlar daha önce belki sizin başınıza gelmiştir. Bu hafta bilgisayarımı formatladım, sonradan xp ve itunes u tekrar kurmama rağmen artık iphone a bağlanamıyorum. Itunes bir türlü telefonu görmüyor. Sadece usb den şarj edebiliyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan ve çözebilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.