C

Çavuş
04 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 ay
İşlemci fan yönü?
Merhaba arkadaşlar; işlemci fanı yukarımı yoksa aşağı mı bakmalıdır. Teşekkürler şimdiden.

< Resime gitmek için tıklayın >
C
8 yıl
Navitech nx220R HONDA CİVİC UYUMLU
Honda Civic Sedan 2013 uyumlu Navitech nx220r multimedya cihazımı satmak istiyorum satış fiyatım 1.100 TL dir. Çok temiz durumdadır. Aracımı da satacağım için satılığa çıkardım çünkü aracı almak için arayanlar deri koltuk , multimedya sistemi ve diğer aksesuarlar ile ilgili fiyatı etkilemez diyip düşük fiyat veriyorlar aracıma.
C
11 yıl
PS3 PES 2010 ONLİNE MODDA TRANSFER??
merhaba arkadaşlar ps3 de pes 2010 online oyun oynarken rakiplerin bazıları dünyanın en iyi oyuncularını bir takıma toplamış olarak karşımıza çıkıyorlar bu nasıl yapılır bilen varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim.

yokmu yardımcı olacak arkadaşlar ??
C
13 yıl
Hamachi hata mesajı veriyor
merhaba arkadaşımla hamachiden oyun oynayacaktık ama ilk kez böyle bir hata mesajı bizi engelledi. bunun çözümü varsa yardımlarınızı bekliyoruz.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
C
13 yıl
Laptop a müzik setini bağlamak??
Merhaba, Laptop a müzik setini bağlamak istiyorum elimde bir kablo var bir ucunda 1 adet kırmızı adet beyaz, diğer ucunda da yine aynı şekilde kırmızı ve beyaz uçları var. bu kablo işe yararmı. laptop un siyah girişine ucun bırını,diğerinide müzik setinin video out veya line out' a takıyorum 2 türlüde ses alamadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.