F

Teğmen
11 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
14 yıl
Network tarama sorunu..
Selamlar... Receiverım Botech CA-9000FTA...

Receiverda Hotbird uydusu Turksat1c olarak, Turksat uydusu da Pas4 uydusu olarak gözüküyor.Dolayısıyla network tarama yaptırırken yeni kanalları bulamıyor.Bu sorunun çözümünü bilen var mı arkadaşlar?
F
15 yıl
İşletim Sistemi yükleme sorunu!
Arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Anakart MSI 945GM2,Pentium 4 3.2 ghz socket 775,1 gb Kingston DDR2 bellek,250GB sata Western Digital HDD,Aopen Kasa 300Watt power supply...hepsi sıfır...

Windows Xp türkçe kurulumunu başlatıp formatlama ve dosya kopyalama işlemi bitip yeniden başlattıktan sonra "Aygılar yükleniyor" ekranında 35 dakika kala monitor kararıyor.

Sorun ile ilgili yaptıklarım: Başka bir ekran kartı,monitor,cd-rom,cd(xp ve windows2000) takıp denedim hep aynı yerde monitörde görüntü kayboluyor.Biostan usb aygıtları kapattım,minimum parçalarla denedim çözüme ulaşamadım.

Bu konu hakkında bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum...
F
15 yıl
İşletim sistemi kurarken ekranın kararması?
Makinede linux yüklü.Ben aynı zamanda Xp yüklemek istiyorum üzerine fakat cdrom dan cd ile başlatıktan bilgisayarı donanım algılaması sırasında monitörde görüntü kayboluyor ve öylece kalıyor.Bir çözüm önerisi olan var mı acaba?
F
15 yıl
Polsatları izleyebilen var mı?
belki bir değişme olmuştur...
F
15 yıl
Botech ca-9000fta da problem??
Arkadaşlar benim receiver da Turksat1c uydusu Pas4 uydusu olarak, Hotbird uydusu da Turksat1c uydusu olarak gözüküyor.Ne yaptıysam çözemedim,bi yolunu bilen varsa yardım edebilir mi??
F
16 yıl
Polsat Sport ve Extra Gitti
İzleyebilen var mı ve ne şekilde?
F
16 yıl
NTV RADYO?
türksatta ntv radyo yayını var mı?Varsa frekansı verebilirmisiniz...Ben de çıkmıyor da..
F
16 yıl
TPS FOOT???
10 gündür göstermiyor tps foot.Yeni yazılım mı atmak gerekiyor?Seyredebilenler cevap yazabilirmi acaba.Şimdiden teşekkürler.
F
16 yıl
Fifa 2006 Multiplayer???
Fifa 2006 yı adsl bağlantısı ile başka bir arkadaş ile nasıl bağlanıp oynayabilirim?
F
16 yıl
PC'deki görüntüyü Televizyona nasıl aktarabilirim?
Tv kartı olmadan...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.