H

Er
30 Temmuz 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
18 yıl
Yeni çalışma arkadaşları arıyoruz! (İş fırsatları)
hostTurkiye.com (Aktif Bilgisayar İletişim Ltd.) bünyesinde yeni <b>çalışma arkadaşları aramaktayız</b>:


<b>Pozisyon</b>
Yardımcı dizayn sorumlusu (assistant designer)

<b>İş tanımı</b>
Proje dahilinde ekip çalışması içerisinde yer alarak veya orta ölçekli projeleri yürütmek ve sonuçlandırmak. Proje tanımlaması içerisinde aşağıdaki işler yer almaktadır:

- Web site dizaynı - HTML
- Web site dizaynı - PHP
- Web site dizaynı - Flash
- Web veritabanı dizaynı - MySQL
- Veri süzme, veri girişi - Excel

<b>Özellikler</b>
Gerek ekip gerekse bireysel çalışmaya yatkın, bir projeyi başından sonuna dek yürütebilecek, sorumluluk sahibi İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden proje bazında çalışabilecek.

- HTML bilgi ve tecrübesi - ileri düzeyde
- PHP bilgi ve tecrübesi - ileri düzeyde
- Flash bilgi ve tecrübesi - ileri düzeyde
- MySQL bilgi ve tecrübesi - ileri düzeyde
- Photoshop veya eşdeğer bir yazılım bilgi ve tecrübesi - ileri düzeyde
- Excel bilgi ve tecrübesi - ileri düzeyde

<b>Özgeçmiş</b>
İlgilenen adaylar özgeçmişlerini <b>cv7</b>(at)<b>hostTurkiye.com</b> adresine gönderebilirler. CV içerisinde kişisel bilgilere ilave olarak aşağıdaki bölümler yer almalı ve kısa/öz olmalıdır:

- Başvuru sahibinin yetenekleri hakkında bilgi verebilecek referans 3 online site/proje. İlgili projelerdeki görevleri.
- 1 ay sürebilecek bir proje içerisinde yer aldığı takdirde aylık minimum beklenti miktarı (ücret).


Son başvuru tarihi 31 Mart 2004 olmakla birlikte, sonrasında gelen CV'ler ileriki zamanlarda dikkate alınacaktır. İlgilenilen adaylara e-posta yolu ile geri dönülecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.
hostTurkiye.com
H
19 yıl
SPONSOR OLACAGIMIZ WEB SiTELERi ARIYORUZ! (1 Eyl)
Herkese merhaba.


<b>Amaç</b>
15 Ağustos ~ 1 Eylül tarihleri arası minumum 20, maksimum 50 siteye sponsor olma ile ilgili işlemleri bitirmek hedeflenmektedir.

<b>Web alanı</b>
Site başına sağlanabilecek web alanı sitenin içeriğine göre değişmekle birlikte 10 MB ile 500 MB arasında olması planlanmıştır.

<b>Bant genişliği</b>
Benzeri şekilde bant genişliği sitenin ziyaretçi miktarı ile orantılı olup aylık 1 GB ile 50 GB arası olması muhtemeldir.

<b>İçerik</b>
İçerik hususunda fazla hassas davranmamakla birlikte, crack, warez, porno, illegal mp3 içerik barındırmamız mümkün değildir. Benzeri şekilde CPU abusive şeklinde adlandırılan işlemci ve hafızayı sadece kendine aitmiş gibi çalışan içerik ve yapılara izin vermekte elbette mümkün değildir.

Henüz yeni başlanan sitelere ancak boş kontenjan kaldığı takdirde yer verilecektir.

<b>Süre</b>
Sponsorluk süresi 1 yıl olarak düşünülmüştür. Karşılıklı anlaşma çerçevesinde 1 yıl uzatılabilir. Sponsor olunan site her zaman ayrılma hakkına sahiptir.

<b>Başvuru</b>
Başvurularınızı ve sorularınızı lütfen sponsor (AT) hostturkiye.com adresine gönderiniz.

<b>Reklam</b>
Sitenizin uygun bir yerine hostTurkiye.com reklam bannerı yerleştirilecektir. Boyutları ve yeri konusu karşılıklı mutabakata bağlıdır.

<b>Destek</b>
Sponsor olunan site sahipleri diğer müşterilerimiz gibi web destek hakkına sahiptirler, sadece öncelik sahibi olamayacaklardır.http://helpdesk.hostturkiye.com
Ve son olarak server özellikleri:

<b>Server</b>
Site içerik, web alanı ve ziyaretçi sayısına göre minumum Celeron 1.7 GHZ, 512 MB RAM, maksimum P4 2.6 GHZ, 1024 MB server üzerinde yer alacaktır.

<b>Network</b>
2.6 GHZ Serverlar USA, FloridaNOC'ta olup birinci sınıf Aleron, Qwest, Level3 bağlantıya sahiptir. Tüm network 365/24/7 -software değil-bizzat personel tarafından izlenmektedit. Uptime garantisi %99.5 olmakla birlikte uptime oranı 2003 yılı için %99.94 olarak gerçekleşmiştir.


Selamlar, iyi çalışmalar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.