O

Yüzbaşı
09 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
8 yıl
Cevap: ### Google Chrome ### Ana Konu ###
Eskiden chrome da oturum açıkken ana sayfada diğer cihazlarımda açık olan sekmeleri görebilmem için sayfanın altında seçenekler oluyordu mobil versiyonda olduğu gibi.
Şimdi baktım artık gözükmüyor baya kurcaladım ama olmuyor.
Menü ye girip son sekmelere tıklayınca çıkıyor sadece.

Ana sayfada "son açılanlar" "favoriler" "diğer cihazlar" şeklinde gözükmesini istiyorum yardım edebilecek olan var mı?*Win 8 kullanıyorumDüzeltme: Arkadaşlar konu açmayacaktım mevcut konuya yazacaktım nasıl böyle oldu bilmiyorum, silinebilir.
O
8 yıl
Ttnet Tplink Kablosuz Modem İle Asus RT-N10 D1 Router i REPEATER Olarak Kullanmak İçin Acil Yardım.
Ttnet in verdiği Tplink kablosuz modemin sinyali yetersiz kaldığı için Asus RT-N10 D1 (Router+Repeater+Ap) aldım ama iki gündür uğraşıyorum kurulumunu yapamadım.

Asusun arayüzündeki Operation Mode den Repeater i seçiyorum sonra Tplink in kablosuz ağını bulup şifresiyle giriş yapıyorum bağlanıyor ama benim pc de sınırlı ağ olarak gözüküyor aynı şekide tabletten de yeni oluşan ağa bağlanıyorum ama gene internet yok.

Ayrıca Tplink modem ile Asus router in arayüzü de aynı ip de (192.168.1.1)

Benim tahminim asus router ya da pc de ip ile ilgili bir ayar yapılması lazım, ama bir türlü bulamadım. Bu yüzden konu hakkında biligisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.
O
13 yıl
SWAT 4 Yardım
Oyunu daha önce sorunsuz oynamama rağmen şimdi oynarken ölen adamlar donup kalıyor. Silahları yere düşüyor. Can çekişme sesleri geliyor ama adamlar yere düşmeyip donup kalıyor. Resimlerde de görüldüğü gibi ; adamlar ölü;

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Bunlar biryere kadar kabul edilebilir sorunlar. Asıl önemli sorun, oyun oynarken bazen ateş ettiğim zamanlarda, bazen de görsel etkinliklerin yoğun olduğu zamanlarda oyundan atıp şu şekilde hata veriyor;

< Resime gitmek için tıklayın >

Donanımsal bir hata olduğunu sanmıyorum. Çünkü daha önce sorunsuz oynuyordum. Yine de ekran kartının driverını update ettim. Oyunu yeniden kurdum. Ama sonuç aynı.

Bilgisayarımda yüklü olan oyun SWAT4 GOLD. Setupı 1.34gb. Kurulduğunda SWAT 4, SWAT 4 The Stetchkov Syndicate olmak üzere iki oyunbirden kuruluyor.

Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Ya da pm'den başka çalışan bir download linki verebilirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.