A

Çavuş
24 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 yıl
Huawei Ascend Y300-100 Rom atma
Arkadaşlar merhaba. Ascend Y300-0100 model telefona root atıp rom denedim fakat telefon kitlendi ve açmıyor. Sanırım Rom u beğenmedi. Ne yapöak gerek? Başka romlar deneyeceğim fakat yardımcı olursanız sevinirim. Hangi programlar lazım? Ve nasıl? Teşekkürler.
A
10 yıl
Xperia X8 sorunu
Arkadaşlar merhaba. Telefonumla birkaç gündür mesaj alma ve gönderme yapamıyorum. Sanırım mesaj merkez nosunu benim ufaklık oynarken sildi. SMS merkez no'su nereye girilecek acaba? Birtürlü bulamıyorum ayar kısmını. Bir de MMS ve internet ayarları lazım. AVEA hat kullanıyorum. Teşekkürler.
A
11 yıl
Yardım Lütfen!
Arkadaşlar merhaba. İşin yabancısıyım, Peugeot 5008'e bu PSP'ler bağlanabiliyor mu? Kafalıklarda orijinal iki adet ekran ve ve her ekran için kırmızı, sarı ve beyaz jacklar mevcut. Herhangi bir adaptöre ihtiyaç var mı? Yardımcı olursanız veya sorabileceğim, telefon ile ulaşabileceğim birileri var mı?
(Çocuklar giderken oyun oynayıp film izlemek istiyorlar) Başka alternatifler de biliyorsanız lütfen yazın. Selamlar.
A
12 yıl
Garmin 2009-2 Sürümü ile ilgili
Navcity'de ilk ücretsiz güncelleme hakkımı kullandım. Geçen bir yılın ardından hangi yollar nereleri eklenmiş, bilgi verilmesi lazım.
Bendeki esas sorun şu: laptopa kurmada bir sorun yaşamadım fakat mapsource vasıtasıyla cihaza atmayı denedim ve becerdim birşekilde. Cihazın harita info menüsüne girince, tamı tamına 54 parça harita çıktı karşıma.Bölünmüş bir Türkiye. 2008-4 sürümü böyle değildi. Üst kısımda Navcity ismi ve sürümü hemen altında da Topo harita başlığı vardı.
Bu da cihazı kullanma ve haritadan haritaya geçişte çok kolaylık sağlıyordu, özellikle motosiklet üstünde. Sadece topoyu kullanmak için bir sürü haritadan seçim işaretini kaldırmak gerek. Gerisini siz düşünün...
Sorum şu: bu sürüm böyle mi? Yoksa ben bir yerde yanlışlık mı yaptım?
Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.