T

Çavuş
23 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
8 ay
Bilgisayar anlık donma sorunu
Temiz windows 10 kurulumundan sonra, ilk internete bağlanıp güncellemeleri aldığımda sistemde anlık donmalar başladı.Güvenli modda açtığımda herhangi bir sorun yok. Donanımlarda herhangi bir sorun yok. Windows 8.1 stabil çalışıyor. Tek yaptığım mevcut HDD yi çıkarıp SSD takmak oldu. Bu konuda tecrübesi olan varsa yardım rica ederim.Acer ES1-S21-67Q1 amd A6 &310Readon R44GB DDR3Win 10
T
7 yıl
Dsmart net kullanırken enteresan şeyler oldu.
Merhaba,
2 senedir Dsmart net kullanıyorum zaten alt yapısını da TTnet sağladığı için kalite olarak bir farkı yok. Bunu bu işi az bilen birisi bile bilir. Şİmdi size anlatacağım enteresan olayı belki benimle birlikte yaşayan başka insanlar da vardırdiyepaylaşıyorum;

Taahütümün bittiği 30 marttan 1 hafta önce, abartmadan söylüyorum her biri farklı numaradan olmak üzere günde en az 5 kez TTnet müşteri hizmetlerinden arayıp durdular. " şu tarih itibarıyla aramalar devam ediyor" Ve her seferinde bana "daha kaliteli internet hizmeti vaad ediyorlar. Bunlardan birine "Zaten alt yapıyı siz veriyorsunuz, nasıl daha hızlı internet vaad ediyorsunuz? Yoksa Dsmart portlarına farklı birşey mi uyguluyosunuz? " diye sorduğumda yaklaşık 5 saniye sessizlikten sonra "hayır beyefendi, iyi günler" deyip telefonu kapattı.

Ve taahhütüm bittiği günden itibaren internet hızım da inanılmaz yavaşlama başladı. En sonunda Dsmart müşteri hizmetlerini aradım sorunun nedenini sordum. Ordan yaptıkları kontrolde bağlantı hızım 14 mbps görünürken, benim evimde ki hız "0,78" evet rakamı yanlış yazmadım. Ve evim Telekom binasının arka sokağı :).


Durumu burada paylaşıp, aynı sorunu yaşayanlar varsa buna bir son verilmesini sağlayalım.
T
9 yıl
PHILIPS 40PFL8605 VE CISCO KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARIM
Arkadaşlar merhaba,
Öğrenmek istediğim bir konu var daha önce deneyimi olan varsa lütfen yardım etsin. Bu philips tv yi ethernetten modemime bağladım aynı zamanda 300 mps wireless bağlantı hızı olan modemim den filmleri tv de kablosuz oynatabiliyorum. Yapmak istediğim şu : Philips in pta01 usb wireless adaptörünü almadan modemi kullanarak bilgisayar ekranını tv ye aktarabilirmiyim?
Teşekkürl
er.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.