M

Onbaşı
11 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
8 yıl
Tivibu'dan Uydu Alıcısına Geçmek İstiyorum Yardım !
Arkadaşlar tivibu kullanıyorum hiç memnun değilim . Ayrıca biliyorsunuz internet koptuğunda yayında kesiliyor. Bir de kanal değiştirme hızı yavaş ve menülerde donmalar oluyor.

Bunun için uydu alıcısı almaya karar verdim çok pahalı birşey istemiyorum . Hızlı , küçük boyutlu, mümkünse usb girişli bir cihaz arıyorum . Fiyat aralığım maximum 150 TL.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden :)
M
8 yıl
1400 TL bütçem var
1400 TL bütçeye göre güzel bir laptop tavsiye eder misiniz arkadaşlar ? minumum 8 gb ram ve 2 gb paylasımsız ekran kartı istiyorum . freedos ta olabilir . işlemcisi en az i5 ya da amd
a10 olursa sevinirim
M
8 yıl
Usb Girişlerinde Sorun Yaşıyorum
Selam arkadaşlar , şöyle bir sorunum var ;

Usb bağlantılarım 10 dakikada bir kesiliyor ben önce internet kopuyor sanıyordum . sonra harici hdd yi taktığımda wireless adaptörle beraber bağlantısı kesilip geliyor . lütfen yardımcı olun usb bağlantısı kesildiği için 10 dakikada bir internetim de kesiliyor.
M
8 yıl
Kernel_Data_Inpage_Error ??
arkadaşlar hdd kafa atmasından kaynaklı kernel hatası oluşur mu yoksa ramden mi kaynaklı ?
M
8 yıl
Kernel_Data_Inpage_Error ??
arkadaşlar hdd kafa atıyor o yüzden mi bu kernel hatası yoksa ramden mi kaynaklı ?
M
8 yıl
Hi -Level 4 Gb 1333 Mhz Hakkında Yardım
M
8 yıl
Sizce Hangi Harddiski sipariş vereyim
M
8 yıl
Konaklama İşletmeciliği Hakkında yardım
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıllık Turizm Ve Otel İşletmeciliği bölümü okuyorum . Seneye DGS'ye girmeyi düşünüyorum 4 yıllıga tamamlamak için.İşletme,Konaklama İşletmeciliği,Konaklama İşletmeceliği Öğretmenliği'ne vs. geçiş yapabiliyorum.Tavsiyeniz nelerdir ?konaklama işletmeciliği okumalı mıyım ?normal işletme mezunu cok var diye düşünüyorum
M
8 yıl
Türkiye'nin En Büyük Alışveriş Sitesi Hakkında Yardım
www.h****b*****.com sitesinden dün gece 23:00 da 90 TL değerinde Access Point siparişi verdim.5 Dakika sonra siparişi iptal ettim ve Hi-Level 4gb 1333 Mhz. ram almaya karar verdim 75 TL'ye .siparişiniz iptal edilmiştir diye mesaj yolladılar fakat 17 saat geçti hala hesabımda para iadesine yapıldıgına dair bir bilgi gözükmüyor. İptal edildiği andan itibaren anında paramın iade edilmesi gerekmiyor mu sizce ? Not : Harçlık Avans'tan çekti 90 Tl'yi..
M
8 yıl
Burun Estetiği Hakkında Yardım
Merhaba arkadaşlar ben Yalovalıyım .Yalova'da doğru düzgün Burun Estetiği yapan doktor ismi bulamadım. Bursa -İstanbul Çevresinde 2500 tl bütçeyle burun estetiği olabileceğim doktor var mıdır ? CELALETTİN SEVER'i araştırdım biraz ama fiyatları hakkında bir bilgim yok ..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.