F

Er
09 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
7 yıl
Ingilizce Altyazı Ayarı
Arkadaslar options gameplay altinda subtitles kutucugu yokmuydu.
Bende oyle bi secenek gozukmuyor. Altyazi secenegi yokmu oyunda.
Ingilizce altyaziyi acmak istiyorum
F
7 yıl
Ingilizce Altyazi Ayari
Arkadaslar ingilizce altyazi acilamiyor mu oyunda. Options gameplay menusunde subtitles secenegi yokmuydu.Cikmiyor bende.
F
9 yıl
Eski kasa(Makyaj öncesi) Superb mü Yeni kasa Octavia mı?
Arkadaşlar 3-4 ay içerisinde araba almayı planlıyorum inşallah.Bütçe maksimum 60000 TL .Bu doğrultu da ;

1- Almayı çok istediğim tek araba Superb.Sene sonuna doğru makyaj geliyor ancak bütçem max 60000 TL.Makyajlı Octavia elegance fiyatları malumken makyajlı superb elegance'a bütçem yetmeyeceği için eski kasa Superb düşünüyorum. C sınıfı birçok aracın ( buna Octavia'da dahil) maalesef 60000 bandına dayandığı hatta geçtiği günümüzde makyaj öncesinde superb elegance'yi sıkı pazarlıkla 60000'e veya yakın fiyata alabileceğimi düşünüyorum.Liste fiyatı 64000 zannedersem.Sizce mantıklı mı?
2- Superb d Octavia c sınıfı.Aradaki farkı izaha gerek yok .Ancak yeni kasa octavia eski kasa superbe yaklaşmış mıdır veya geçmişmidir sizce?Yeni octavia her ne kadar eski kasasına oranla çok daha güzel olmuşsa da mevcut superb in eline su dökemez gibi geliyor bana. Siz ne düşünüyorsunuz.

Soru ve yaptığım yorumlar hakkında fikir beyan eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.İnşallah bende bir skoda kullanıcısı olarak en kısa zamanda aranıza katılırım.
F
10 yıl
Otomatik mekanizma hakkında birkaç teknik soru
Arkadaşlar otomatik mekanizmayla ilgili teknik birkaç sorum olacak.Cevaplarsanız sevinirim;
1-Tulumba içindeki zemberek tam sabitlenmiş midir? Yukarı aşağı hareket yapar mı , sıkılığı veya gevşekliği değişir mi?Değişirse neye göre değişir?
2-Balansın bir ileri bir geri dönme hızı değişir mi? Bazen hızlanıp bazen yavaşlar mı?Hız değişirse neye göre değişir?
3-otomatik mekanizmalı bir saatin anlık güç rezervi nasıl ölçülür?
F
10 yıl
2 Haftadır Oyuna Giremiyorum!... Yardım Lütfen
Arkadaşlar battle.net e girmeye çalışınca hesabım güvenlik nedeniyle kilitlendi diyor.oyuna giriyorum. şifremi ve maili yazıyorum beni internet sitesine veya oyun key number 'ın ilk 6 hanesini girerek şifre sıfırlamaya yönlendiriyor.Şifremi sıfırlıyorum .Yeni şifremle battle.net hesabıma giriş yapıyorum.Cancal deyip hesaptan çıkıp tekrar girmek istediğimde gene kilitlendi uyarısı veriyor.Bu şekilde 5-6 kez şifre sıfırladım ama hesaptan çıkınca tekrar giremiyorum.Dolayısıyla da oyuna. Blizzard'a ticket attım ama hesabınız hacklenmemiş bilgisayarın güvenliğini falan kontrol et tarzında cevap geldi.2 haftadır giremiyorum ne yapmalıyım.Yardım lütfen.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.