E

Çavuş
29 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
5 ay
Köprü eklenmiş bir excel sayfasını kopyalama
Merhaba,
Benim sorunum şu; bir sayfada belli hücrelere köprüler var. Örneğin D35 hücresine köprü yerleştirdim ki tıklayınca A1 hücresine gitsin. Bu köprü aynı sayfadaki farklı bir hücreye bağlantı ekliyor.
Sayfayı kopyalamak istediğim zaman kopyalanan sayfadaki köprü ilk sayfadaki A1 hücresine yönlendiriyor. Ancak ben her kopyaladığım sayfadaki A1 e yönlendirsin istiyorum.
Geçen yıl oluşturduğum excel dosyasında sayfayı kopyalasam da bu söylediğim oluyordu. Ancak yeni oluşturduğum dosyada bir türlü olmuyor.
Yardımcı olabiliecek var mı?
E
3 yıl
Yüklü olan diğer Windows ile yeniden başlatma programı
Herkese merhaba,
Bilgisayarımda iki tane windows kurulu. İstediğim, bilgisayarı diğer windows ile başlatması için programa komut vermek. Böylece tekrar başlatma sürecinde başında durmam gerekmeyecek. Daha önce böyle bir yazılım kullandım ama ismini hatırlamıyorum. Ne kadar arasam da bulamadım.
Böyle bir program bilen var mı ?
E
6 yıl
UFO ATEAC-01 İyonizerli vantilatör bağlantı sorunu
Arkadaşlar ufo kullanan varsa bir sorum olacak,
Bu aleti bir süre kullanmadım, içinde de bir miktar su kalmış ve yosun tutmuş. Hazneyi bezle silerek temizlemeye çalıştım. Ancak şimdi hazneden soldaki buhar üreten kısma su geçişi olmuyor. Kendim sol tarafa su eklediğimde buhar veriyor. Ayrıca sağdaki hazneden cihazın arka tarafındaki kanallara da su geçişi var. Bir de buhar haznesine geçiş yok.
Hangi bağlantıyı atladım ki. En son içini açtım, ancak bağlantı yeri dahi göremedim.
Bu cihazı kullana varsa yardımcı olabilir mi?
(Maalesef bulunduğum şehirde ufo servisi de yok, götüremiyorum cihazı)

< Resime gitmek için tıklayın >


Teşekkürler
E
9 yıl
My Traffic 2013 - FSX
Arkadaşlar,
My traffic kuran var mı? Ben kurdum, My Traffic Editor ile hava yolunu ayarlayarak bir schedule oluşturdum. Ancak fsx'e nasıl atacağımı bulamadım?
E
10 yıl
gaz kelebeği değişmeli mi?
Merhaba,
2005 model Astra H aracımda gaza bastığım zaman hafif bir cız sesi (sanki bir sürtünme gibi) geliyor. Gazdan ayağımı çektiğimde ses kayboluyor.
Bakım için aracı Ankara'da özel bir servise götürdüm, aracı makineye bağladılar. Sonra gaz kelebeğinin değişmesi gerekiyor dediler. 440 tlymiş yenisi.
Gaz kelebeği böyle bir soruna neden olur mu? Bir de değişmesi mi gerekir? Yapılacak başka birşey yok mudur? (açıkçası servise de tam olarak güvenemiyorum)
E
10 yıl
Bilgisayarım açılmıyor
Arkadaşlar merhaba,
Geçen hafta işlemci fanı çok ses yaptığı için değiştirdim. Aldığım fan 3 pinli olduğu için CPU Fan tarafına değil, CHA Fan tarafına taktım. BIOS'dan da gerekli ayarı yaparak açılışta cpu fan hatası vermesini engelledim. ancak 2-3 gün sonra bir akşam çalışırken sanki voltaj düşmüş gibi kasa üzerindeki ışık zayıfladı, sonra söndü. Ertesi sabah da bilgisayarı açmak istediğimde 1 sn ışıklar yanıyor sonra sönüyor. Herhangi bir tepki yok. Yalnız işlemci üzerindeki led ışık hep yanıyor.
Dolayısıyla bilgisayarımı açamıyorum, ne yapmam lazım ?
E
11 yıl
explorer 9 geçmişi kendisi siliyor??
merhaba,
benim sorunum explorerın (9.0) geçmişi kendiliğinden silmesi..ne zaman geçmiş sekmesine tıklasam bomboş oluyor.
araçlar>internet seçenekleri>gözatma geçmişni sil de seçili değil..

neden silindiğini anlamıyorum, bu konuda bilgisi olan var mı??
E
12 yıl
Microsoft Office 2010
Arkadaşlar Office 2010 kurdum bilgisayarıma. Word ile hazırladığım bir dosyayı Word 2007'de açtığımda metnin içindeki kelimelerden bazılarını birleştirmiş olduğunu görüyorum. Bu sorunu başka yaşayan var mıı??
E
12 yıl
Bilgisayarı televizyon ekranına bağlamak..
Merhaba,
Benim Lg 32LD450 marka bir televizyon ekranım var. Notebooku vga kablosuyla ekrana bağladım. Görüntü çok güzel oldu. Yanlız ses konusunda sorun var..
Ses için bir tarafı tek, bir tarafı çift girişli olan bir kablo aldım (http://www.sanalmarketim.com/_prod/_img/m/9b2249c4f68e3ef27797a6546e0b542a.jpg). Tek giriş ile bilg. bağladım, diğer kısmını da ekrana bağladım. Ancak ekranda harici girşte rgb (pc) yi seçersem yalnızca görüntü, komponenti seçersem sadece ses çıkıyor.
Bu modeli bilen arkadaşlar var mı? Çözüm içn yardım lütfennnnnn....
E
13 yıl
Windowsu beklemeye alıp açınca
Merhaba,
Win XP 'yi beklemeye alıp açınca ağ bağlantıları görünmüyor, ağ blunamıyor ve internete bağlanmıyor. Çalışır haline gelmesi için yeniden başlatmam gerekiyor. Bu durumda bekleme modunu kullanamıyorum. Sorun nerede olabilir acaba??
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.