M

Onbaşı
13 Nisan 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
19 yıl
ericson R520m
Arkadaşlar merhabalar ericssonun R520m'inin Gprs'teki
performansı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
M
19 yıl
Satılık telefon
Satılık çok temiz 3310.Orjinal şarj aleti + li-ion batarya ile birlikte 110milyon.
M
19 yıl
6510 ve gprs
Merhaba arkadaşlar nokia 6510 ve 8310 ile bağlanmak isteyen arkadasların mutlaka dikkat etmesi gereken iki önemli mokta var.Bunlardan birincisi 6510 ve 8310'un nokia tarafından üretilen irda veya data kablosu yok yani orjinal olarak bilgisayardan modem olarak telefonu kullanamıyorsunuz.
ikinci olarak ise bizim türk mühendisler limdada yetişmiş ve nokianın üretmediği data kablolarını ve irdayı üretmişler ama buradada sorun var.İlk olarak bir arkadaşım irda bağlantısı ile bir türlü bağlabntı kuramadı nedeni seri porttan irdayı bilgisayar tanımıyor,tanıyacak yazılım da yok.Data kablosu almak isteyenler ise bizim türk mühendisleri(Helal olsun..) seri porttan bağlanan bir data kablosu üretmisler bu daha stabilmis.Zaten nokia club'a telefon ederseniz onlarda size seri pottan bağlanan bir kablo olduğunu ve onunla bağlantı kurabileceğinizi söylüyorlarBu bağlamda eğer noki 6510 vaya 8310unuz varsa irda için 30$ vermeyin bakırköyde 25milyona seri porttan bağlanan kabloyu alın.....[frndsp]
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.