T

Teğmen
10 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
14 yıl
Cep'ten bedava konuşun
Sonunda teknoloji bunu da mümkün kıldı.. İş sadece bir programı indirmeye bakıyor..

Cep telefonu faturasından şikayetçi misiniz? Artık ücret ödemenize gerek yok. Sonunda bunu da yaptılar. En büyük hayallerden biri olan, ücretsiz olarak sesli ve görüntülü iletişim kurmak artık mümkün.

Bunun için FRİNG adlı bir programı cep telefonunuza yüklemeniz yeterli. Programı internetten ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Tek mesele, telefonunuzun teknolojik olarak yeterli donanıma sahip olması.

Birkaç yıldır internet üzerinden ücretsiz olarak sesli iletişim kurmak mümkün. Bu sene içinde piyasaya sunulan gelişmiş cep telefonlarının kablosuz internet ağlarına bağlanabilmesi sayesinde, bedava konuşma olanağı taşınabilir hale geldi.

Piyasada kablosuz ağları destekleyen 10"a yakın model var. Cep telefonundan başka telefonlarla veya bilgisayarlar başında bulunan kişilerle konuşabilmek için bir yazılıma ihtiyaç duyuluyor.

MSN Messenger veya ICQ gibi programlara benzeyen bu programların en yaygın kullanılanları Goggle Talk ve Skype. Bu programları kullanarak bilgisayar başında sesli sohbet edilebiliyor. Bu programlar bilgisayara ücretsiz olarak yükleniyor ve bedavaya konuşuluyor.

FRİNG MUCİZESİ

Google Talk ve Skype programlarını destekleyen yeni bir program şu anda tüm dünyada çığ gibi büyüyor. Fring adlı bu cep telefonu yazılımı sayesinde Google Talk ve Skype programlarındaki hesabınızı cep telefonunda aktif hale getirerek, listenizde bulunan kişilerle ücretsiz olarak konuşabiliyorsunuz.

Bu yazılımı destekleyen telefonların listesi ve programın kendisiwww.fring.com adresinde bulunuyor. Eğer cep telefonunuz bu programı destekliyorsa, Fring yazılımını cihazınıza yükleyerek hemen bedava konuşmaya başlayabilirsiniz.

Telefonunuz kablosuz internete bağlanma özelliğine sahip olmasa da GPRS üzerinden bağlanarak yine bedavaya telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Özetle, internete cepten bağlantıyı çözdükten sonra Fring sayesinde bedavaya cepten konuşma hayali gerçek oluyor.

PCnet Dergisi
T
15 yıl
İş adamlarının kabusu : E50
500 bin YTL ve en iyi müşterisini kaybetti, eşiyle boşanmanın eşiğine geldi

Haberin Devamı...
T
15 yıl
Tümkamu & Öğretmen Hatı
Arkadaşlar tümkamu tarifesi var iken öğretmen hattı ne mantık? Tümkamu'yu kullananlar öğretmen hattıyla ücretsiz konuşuyor,Öğretmen hattı'da tüm kamu ile burada avea'nın amacı ne tam olarak anlayamadım
T
15 yıl
iPhone'a rakip Google Phone
Google cep sektörüne giriyor, ilk telefon 2008'de piyasaya çıkacak.

Ayrıntılar
T
15 yıl
Avea Her Ay Beni Kazıklıyor Mu?
Arkadaşlar öğretmen hattı kullanıyordum daha avantajlı olduğu için tümkamu'ya' geçtim artık her ay 70 Ytl'den aşağı fatura gelmiyor inanın doğru düzgün konuşmuyor anlamadığım diğer oparatör ve sabit hatlarla 25 kuruş'tan konuşmama rağmen neden böyle...
T
15 yıl
Sony DSC W55 Hakkında...
Sony Dsc W55

...


Stoklara girdiğinde sipariş etmeyi düşünüyorum,ilk fotoğraf makinem olacak bunları makinanın başlığında yazmak isterdim ama aradım bulamadım.Kullanan arkadaslardan ve diğer arkadasların yorumlarını bekliyorum aynı paraya veya daha ucuz bir paraya daha iyi bir makina bulunabilir mi? veya bu ideal mi? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.