I

Teğmen
19 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
Lenovo V155 API ve Thinkpad E585 arasında kaldım
Merhabalar. Lenovo Thinkpad E585 AMD Ryzen 5 2500U ile Lenovo V155 - API AMD Ryzen 5 3500U modeli arasında kaldım. Kullanım amacım arada bir oyun (Farming simulator 19, MudRunner ,Pubg lite, vs) Ve gündelik ofis işleri. Her ikisinin de cazip yanları var. Tercih ne yönde olmalı sizce ? Bütçe Maksimum 3500 TL. Bunların dışında da öneriniz olursa dikkate alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
I
2 yıl
V155 - API - E585 arasında kaldım
Merhabalar. Lenovo Thinkpad E585 AMD Ryzen 5 2500U ile Lenovo V155 - API AMD Ryzen 5 3500U modeli arasında kaldım. Kullanım amacım arada bir oyun (Farming simulator 19, MudRunner ,Pubg lite, vs) Ve gündelik ofis işleri. Her ikisinin de cazip yanları var. Tercih ne yönde olmalı sizce ? Bütçe Maksimum 3500 TL. Bunların dışında da öneriniz olursa dikkate alabilirim. Şimdiden teşekkürler
I
3 yıl
Media markt kampanyası !!!
Az önce gelen mailime istinaden kampanyaı kontrol edeyim dedim fiyat bir anda fırladı. Nasıl bir saçmalık anlamış değilim.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
I
6 yıl
Polypad i8 Pro 4 Windows
Merhaba arkadaşlar. Tableti1 hafta dahi kullanamadim. Sebep yokken windows 10 yükseltmesi sonrası ses gelmedi. Windows hata veriyordu. Sürücüleri kaldırdım yeniden yükledim yine düzelmedi. Bununla uğraşırken dokunmatik sapitti. Benim dokundugum yerden farklı ve birden fazla noktaya temas yapıyordu. Format atmaya çalıştım. Yapamadım.
Şimdi sorularıma geçeyim.

1-) Biosu bataryasıni sokerek resetleyebilir miyiz ?
2-) Yedek almadım ve eski windows silindi. Uefi destekli x86 Windows 8.1 bulmak mümkün mü ?(iso dosyası olarak)
I
6 yıl
Access Pointe Bağlanamama sorunu
Merhaba arkadaşlar. Şirkette D-Link marka bir access point mevcut. Telefonlardan çok rahat olarak internete bağlanabiliyoruz. Ancak Wi-Fi ile laptop'umu bağlayamıyorum. Accesspointi resetlediğimde bağlanabiliyorum. Ancak 5-10 Dakika sonra yine bağlantı kopuyor ve yeniden bağlanmaya çalıştığımda bu ağa bağlanılamıyor mesajını alıyorum. Farklı işletim sistemlerinde aynı hatayı aldım. Çözüm önerisi olan var mı acaba ? (Not: Aynı ağa kablo ile sorunsuz bağlanabiliyorum.)
I
6 yıl
PS4 HDD upgrade ve oyun yedekleme.
Merhaba arkadaşlar. PS4 sisteminde malumunuz kapasite sabit 500 GB ve kutulu oyun alamayan arkadaşlar için belirli bir süre sonra kapasite kabus haline geliyor. XBOX ONE da bu sıkıntı harici USB 3.0 bir disk ile çözbilmek mümkün. PS4 için böyle birşey sanırım şuan için mümkün görünmüyor. Şimdi gelelim konuya. Hardiskimde yüklü olan oyunu tekrar indirmek istemiyorum. Olası bir HDD upgrade işleminde oyunları bir şekilde yeni HDD'e aktarmak mümkün müdür ? ( Save dsyaları değil arkadaşlar oyunun direk kendisini) Yardımcı olacak arkadaşlara şididençok teşekkür ederim.
I
7 yıl
Bu sistemde sorun nasıl çözülür.
Merhaba arkadaşlar. Emektar sistemimi değiştirmek istemiyorum. Ancak bir derdim var. Anakartın o/c ile 1333 Mhz DDR3 desteğini öğrendikten sonra şeytanın da dürtmesi ile 800Mhz DDR2 ramlerimi upgrade etmiştim. Bu işlem sonrasında özellikle oyunlarda çok fazla kasmalar yaşamaya başladım. Kuzey köprüsünün de anormal ısındığını fark ettim. Anladığım kadarıyla sistem O/C işlemini kendi yapmaya kalktı ve çalışmakta sorun yaşıyor. Bu sistemi adam etmek için ne önerirsiniz a dostlar ??
< Resime gitmek için tıklayın >

http://valid.x86.fr/4sc4wy
I
7 yıl
Battlefield 4 Premium Edition yada Premium Membership Dijital Kod
Merhaba arkadaşlar sıfır yada ikinci el fark etmez Xbox One için BF4 Premium yada Premium Edition arıyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.