M

Çavuş
23 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
14 yıl
Görüntü Özellikleri ne Giremiyorum...
Merhaba Arkadaşlar..
Sorunum Şu..

pc ye nfs pro street i yükledim.daha sonra oyunu açıp kapattığımda grüntü özelliklerimin 800x600 olduğunu gördüm.sağ tıklayıp görüntü özelliklerine girmek istediğim zaman açılmadı.sistem geri yükleme yapmak istedim.sistemgeri yüklendi gibi oldu fakat pc kapanıp tekrar açıldığında sisteminizde hiç bir değişiklik yapılmadı yazısı geldi.xp kurulum cd siyle repair ettim oyunuda kaldırdım .fakat sorun aynı.güvenli modda açtığım zaman 1024x768 de açılıyo .
Lütfen yardım.yoksa yakında kör olucam....
M
14 yıl
mpg dönüştürme hakkında
Arkadaşlar Acilen Yardıma İhtiyacım Var..
mpg formatıyla hazırlanmış bir müzikli slayt gösterisini vcd de izleyemiyorum.
izleyebilmem için hangi formata çevirmem gerekiyor..
Şimdiden Teşekkürler....
M
14 yıl
3 sorum olacak
dün uzun araştırmalar sonucu next 2000 cx süperplus cihaz aldım.180.00ytl 6 taksite.

1)kullanmakta olduğum cep telefonumu cihazın usb sine bağladım ve hafıza kartını gördü.resimlere ve mp3 lere bakabildim.fakat cihaza yazılım veya softcam atmak istediğim zaman hafıza kartını biçimlendirmem gerekirmi.?gerekirse nasıl biçimlendireceğim.?

2)cihazı aldığım yerde aynı cihaz bir tv ye bağlı çalışıyordu.adam bana cihazın özelliklerini anlatırken tps paketinden bir kanalın üstünde kumandadan bişiler yaptı.ekranda key güncelleniyor dedi ve kanal açıldı.bu nasıl oldu bu cihazda auto key güncelleme özelliği var mı?

3)son olarak bu cihaz ile tv den kayıt nasıl oluyor nasıl yapılıyor?

teşekkürler...
M
14 yıl
M O H P A YARDIM kafayı sıyırdım
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim .saatlerdir uğraşıyorum.mohpa training bölümünde ağır silah makineli tüfek bölümünü bir türlü geçemiyorum.bir şeyi eksik yapıyorum ama ne lütfen yardım edin.

teşekkürler
M
15 yıl
E-250 AYDINLATMA SORUNU
arkadaşlar cihaz şarjdayken ekran aydınlatması sürekli açık kalıyor.kapatmanın bir yolu varmı acaba.
teşekkürler.
M
15 yıl
SAMSUNG E-250 YARDIMI
Ya arkadaşlar kafayı yicem telefonu yeni aldım kamerasını kurcalarken görüntü ters döndü bi türlü düzeltemiyorum.hangi tuşa bastığımı hatırlamıyorum.hepsini denedim aslında.
cevap bekliyorum
teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.