W

Çavuş
23 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
17 yıl
Kuştan Anlayan Arkadaşlar Baksın Bir Zahmet
Şimdi eve bir-iki kuş almayı düşünüyorum. Evinde kuş besleyen veya bilgisi olan arkadaşlar hangi tür kuşları tavsiye ederler acaba? Yemiydi, suyuydu, kafesiydi, ortam sıcaklığıydı, bakımıydı, pisliğiydi, gürültüsüydü falan ne biliyorsanız beni de bilgilendirin bir zahmet. Bir taraftan da evde hayvan istemeyen 'anne' diye tabir edebileceğimiz bir karşıt unsur var, onu da ikna etmem lazım. O yüzden bilgiye çok ihtiyacım var.
W
17 yıl
Kamp ateşi.
http://www.subliminalmessages.com/vip68.htm

Arkanıza yaslanın ve gevşeyin. Sesini açmayı da unutmayın. ehuehueu
W
17 yıl
Yakında ehliyet Alacak Arkadaşlara...
Göz testi. Böyle bir şey koyacaklar önünüze. Test için tıklayın
W
17 yıl
İLginç Bir Resim. AYRINTILARA DİKKAT!!
http://www.subliminalmessages.com/p40.htm

Resmin üzerinde açıklama olarak arkanıza yaslanın ve gevşeyip resme odaklanın diyor. Resme alışmanız da 3 dakika sürermiş. Valla ben 5 dakikada anca farkattim ayrıntıyı bakalım siz kaç dakikada bulacaksınız? Şimdiden kolay gelsin.:)
W
17 yıl
Bilinçaltı Reklamcılık [site İngilizce'dir]
W
17 yıl
Windows'ta görev çubuğu
Bir program çalışınca görev çubuğunda simgesi olur normalde. Ama bazı programların 'Send to tray' diye sadece sğ alttaki ikonlarda gözükmesini sağlayan seçeneği var. Acaba diğer programları da bu şekilde görev çubuğundan atıp oraya yollayabiliyor muyuz?

< Resime gitmek için tıklayın >
W
17 yıl
TV'den kayıt
Televizyon programlarını bilgisayara kaydetmek istiyorum, ayrıca saatini ayarladığımda kendi kendine kayda başlamasını istiyorum. Hiç bir şey bilmiyorum ve Tv kartı+program+anten falan ne almam gerek??
W
17 yıl
MOVED: Türkiye Amerika'yı vurur mu?
W
17 yıl
Türkiye Amerika'yı vurur mu?
Kontra-Topik !!! (Türkçeye bak hizaya gel)
W
17 yıl
En Sevdiğiniz Grup
Hangisine kanınız kaynıyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.