M

Çavuş
17 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
PDO PHP ile sınırsız kategori mantığı ile kategorinin üst kategorilerini bulmak
Selamlar, PDO PHP ile sınırsız kategori oluşturdum, sorun yok. birçok sitede de bu mantık anlatılmış fakat bir kategorinin üst kategorilerini yani bağlı olduğu kategorileri nasıl bulabiliriz?
M
7 yıl
2010 civic otomatik D'den R'ye geçişte sarsıntı - titreme sorunu
iyi günler arkadaşlar, 2010 otomatik civic aracımda durduktan sonra D'den R'ye geçerken hafif bi sarsıntı oluyor, fakat P'den R'ye geçince sarsıntı olmuyor. aynı şekilde araç duruyorken P'den R'ye sonra N'ye geçince ve tekrar R'ye geçince de sarsıntı olmuyor. sadece D'de kullandıktan sonra R'ye geçtikten sonra sarsıntı var.
Acaba Sorun ne olabilir.

bilgisi olan varsa sevinirim.
M
11 yıl
GazBetona LCD Tv asan varmı acaba? Gazbeton LCD'yi kaldırır mı?
İyi günler, yeni bi LCD aldık. bugün kurmaya gelecekler fakat asacağımız yer Gazbeton. acaba sorun olur mu?
Gazbeton LCD'yi taşırmı? böyle kullanan varmı acaba aranızda?
M
11 yıl
kontağı çevirince akü hemen yanıyor yağ ışığı geç yanıyor ve motor çalışınca sanki stop edecek gibi
Günaydın Aakadaşlar,dün arabayı çalışırınca araç viteste ve el freni çekikken dalgınlıkla debriyaja basmadan arabayı çalıştırdım tabi 1-2 metre zıplaya zıplaya gittikten sonra durdurdum ilk anda anlayamadım tabiki. Sonra stop edip tekrar kontağı çevirdim, normalde benim yağ ve akü ışığı hemen yanardı. bu sefer yağ ışığı geç yanmaya başladı. Sonra kontağı bi kez daha çevirip çalıştırınca araba hemen çalışırdı şimdi sanki stop edecek gibi olup tekrar çalışmaya başlıyor. çalıştırdıktan sonrada normal olarak akü ve yağ sönüyor.
acaba ciddi bi problem varmıdır. işim acele olduğu için arabayı öyle bıraktım. akşama baktırmayı düşünüyorum
bilgisi olan varmı?
M
13 yıl
fck editör ile resim ekleme, aynı isimle iki resim eklenirse ne olacak?
iyi günler arkadaşlar, fck editörü yapmış olduğum sitemde admin panelinde kullanmaya başladım, biraz incelediğimde fck editör ile resim upload edildiğinde resimin adı değiştirilmeden upload ediliyor bu durumda da aynı isimle iki resim eklenirse problem çıkıp resmi eklemiyor acaba bunu çözmenin bir yolu varmıdır? bu durumla karşılaşan arkadaş varmı acaba?
M
13 yıl
dell xps m 1530 bluetooth için yardım
Merhaba arkadaşlar dell xps m 1530 bir bilgisayar aldım.Vista yükledikten sonre bluetooth u açamadım dell in sitesinden driver ları indirip yükledim ama buda çözüm olmadı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
M
14 yıl
illuminatus 4.5 programı elinde bulunan varmı?lütfen arkadaşlar
iyi günler arkardaşlar, illuminatus 4.5 programı elinde bulunan varmı?lütfen arkadaşlar bir sunum için gerekli duyduğumuz bir pprogram.. 4-5 yıl önce çalıştığım fakat sonradan kaybbetmiş olduğum bir program. elinde olan varsa lütfen bilgi verebilirmi. şimdiden kolay gelsin görüşmek üzere.
M
14 yıl
dell 6400 tuş takımları çıkıyor mu? temizlemek için?
arakdaşlar bende dell 6400 laptop var, tuşların arasına pislendi ve temizlememe lazım ? tuşlar çıkıyormu lütfn yardım edebilirmisiniz?
M
14 yıl
projeksiyon cihazından ses sistemine çıkış verme.. lütfennnn
arkadaşlar projeksiyon cihazı almayı düşünüyoruz, ve projeksiyon cihazından ses çıkışı almamız gerekiyor.. yani şu an tv yi devreden çıkarıp maç izlerken projeksiyon kullanmak için uyduyu projeksiyona bağlayacağız ve harici hoparlörlerden ses çıkışı alacağız. arkadaşımdan aldığım projeksiyonda ses çıkışını verememiştik.. almayı düşündüğümüz projeksiyon; toshiba TDP-S35 DLP projeksiyon veya Sanyo PDG-DSU20 bu iki modelden birini alırsak ses çıkışında sorun yaşarmıyız? yardımlarınızı bekliyrouz.. bu modellerde uydu veya DVD oynatıcılardan, anfiye ses çıkışında sorun yaşarmıyız?
M
15 yıl
bios ta boot ayarları doğru old. halde BT sınıflarında hiren's boot olarak başlamıyor
arkadşalar vestelin kurduğu BT sınıflarında bios ayarları doğru olmasına rağmen, hiren' cd si boot olarak başlamıyor.. ama xp yi takınca xp boot olarak başladı.. sanırım bi güvenlik önlemi almışlar... ben kendi imajımı kurmak istiyorum makinelere.. nasl çözmem lazım bu işi?? ardımcı olabilirmisiniz...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.