Ç

Çavuş
26 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
363005 Gün Cezalı
357415 gün 10 s. 14 dk.
Gönderiler Hakkında
Ç
15 yıl
GECE YARISI EXPRESİ'ni çürüten video
Gece yarısı ile atılna iftiraların bizzat olayın kahramanının ağzından yalanlanması

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=213866
Ç
15 yıl
Dünya ile ilgili çok güzel bir video
Ç
15 yıl
Internethaber'in pis oyunu!
İnternethaberin aşağıdaki haberine dikkat edin ve nasıl kamuoyu oluşturmak ve kendi düşüncelerini empoze etmek için oyun oynadığını görün. Sanki farklı firmalarmış gibi davranarak çoğunluk oluştumaya çalışıyorlar.. İletişim bilgilerinden her ikisininde aynı masada olduklarını anlayabilirisniz..

Haber şu. Altı kırmızı olan yere dikkat edin.

< Resime gitmek için tıklayın >Bu İnternethaber'in iletişim bilgileri

< Resime gitmek için tıklayın >Ve bu da Haberciler.com'un iletişim bilgileri

< Resime gitmek için tıklayın >


Sebep her ne olursa olsun bu şekilde insanları kendi görüşleri ile etkilemeye hakları yoktur. Öneri olarak verirse versin ancak başka bir haber sitesi gibi kendi düşüncelerine çoğunluk sağlamaları utanç verici. Nasıl ki burda feyk hesaplar varsa basınında var ve bu kervana ineternethaber'de katıldı..

Türkiye'nin satılık ve ihtiraslarına mağlup medyasına
Ç
15 yıl
Yöneticilerin sahte hesapları mı var?
Az önce bir konu içinde daha doğrusu kaldırılmış bir konuya girerken bu uyarıyı verdi. İlk bakışta bir gariplik yok ama sanki yöneticilerin sahte hesapları varda mesajı görmeleri için gerçek hesapları ile girmeleri gerektiğine dair bir mesaj var gibi... Siz okuyun ve karar verin. Bilmiyorum belki normaldir ama normalse kim bnlar mera ederim< Resime gitmek için tıklayın >
Ç
15 yıl
KOTA derdi olup ta Flash'ları bloke ediyor musunuz?
Kotaların dolmasında flash reklamların büyük etkisi var. Acaba kaç kişi bunun farkında ve tedbirini alıyor?
Ç
15 yıl
X800 XT 130 YTL alayım mı?
256MB GDDR3 ATI X800 XT 256 BIT düştü bir tane. Yeni ve 130 YTL. Nasıl bu fiyat bu kart için?
Ç
15 yıl
HEPİMİZ ALET OLUYORUZ!!
Bu suikastin amacı da buydu zaten ve bile bile bu oyuna geliyoruz. Hergün şehitlerimiz tabutlarda gelirken, ülkenin başı daha önemli meselelerle dertte iken bu gazetecinin öldürlmesi herşeyin önüne geçti. Olmamalıydı deyip konuyu kapatalım artık çünkü yurtdışında bile bu kadar ses getirmedi. Malum medya efendilerinde aldığı emir uyarınca yine dikkatlerimizi sabote etmeye başladı. Medyanın ve dolayısıyla karanlık güçlerin oyununa gelmeyelim. .Ben şahsım adına bundan sonra Hırat Dink ile ilgili hiç bir konuya mesaj atıp kendimi bu oyuna alet etmeyeceğim.Sizde etmeyin!!!!
Ç
15 yıl
BU KADINDAN KORKULUR MU???????? VİDEO
Ç
15 yıl
Ozzy'nin biri benzin alırken ki muhabbet
Az önce benzin almak için istasyona gittim. Hava karardığından benzin istasyonları içeri müşteri almıyorlar. Dışarıya açılan el girecek kadar küçük bir pencereden parayı verip alıyorsun. Herifin biri kapıya yöneldi açılmayınca ;

-What the fucken hells going on. (Ne oluyor a..na koyım)
-Please sir pay from here (Buradan deöeyin efendim)
-OooOoo from fucken window hey ( oooOOo si..tiğimin pencersinden öylemi)
-... (...)
-I'll pay with changes ( Bozuklarla ödeyeceğim)

ve sonra elindeki 5 centleri yani 5 kuruşları o küçük pencereye teker teker nişan alarak fırlatmaya başladı. İstasyon görevlisi sanki hiç bir şey olmuyormuş gibi seyretti Sonra herif yaklaşık 20 tane 5 centten sonra şöyle dedi,

-Oh sorry mate 5 cent gone for extra could you give me back it. ( O özürdilerimd dostum 5 centin biri fazladan gitti geri verebilri misin?)

İstasyon görevlisi içeride yere baktı sağa sola baktı 20 tane 5 cent arasından onun son 5 centini bulamadı:)))))

Herif devam etti,

- Dont worry about 5 cent mate. You can fuck n rip me (boş ver dostum takma kafana 5 senti , beni si.bilir kazıklayabilirsin)

Sonra küfürler ede ede gitti:)))


İşte çok olağan bir akşam manzarası:)))
Ç
15 yıl
Murat ONGUN'a deniz aşırı cevap:))))
Murat Ongun'un geçenlerde rezil olduğu videoya tepki maili geldi arkadaşlardan yani abilerden. Bugün göndermişler ona aynen kopyalıyorum.

Merhaba Murat bey,

Üst üste yaptığınız 2 programı bizde takip ettik. Avustralya’da bu türden olaylar TV’lerde görülmez zira burdaki tv ve medyanın özgürlüğü Türkiye’de ki kadar değil maalesef. Tarafsız biri için bahse konu program için karar vermek sizin ve karşı tarafın zihinlerine göre daha kolay olacaktır. Bu bağlamda belki bizim kafamız halen bozuktur diye aynı mesleği yürüttüğüm arkadaşlarla programınızı tercüme ettik ve Avustralya’lı 10 kişiye izlettik. Çok eğlendiğimizi söylemeliyim. Sizin rezil olmanıza değil konunun senaryosuna! Her neyse karar sizin gerçektende haksız olduğunuz ve özür dilemediğiniz yönünde 10/10 olarak çıktı ki bu karar 10 adet Ozzy’e aittir. Eğer arzu ederseniz size meslek dağılımlarını da sunarız ki bu şirketiniz profiliyle karşılaştırılırsa, patron seviyesi ile eşdeğerdir.

Herneyse sizin gibi birinin bu yazının tamamını okuyacağını düşünmüyoruz ama Türk toplumu gibi tepkimizi kenara da bırakacak değiliz. Yani o kadar erdem taşımıyoruz. Size teşekkür ediyoruz ki nice zaman bu kadar eğlenmemiştik. Keşke imkan olsaydı da bir de fotoğraf çektirseydik

Buraya kadar anlatmak istediğimiz şu idi efendim. Siz habercilik yapmadınız ve gerekli özrü dileceyek yüreğide gösteremediniz. Bunlar yetmezmiş gibi özrü bekleyenleri “özür kültüründen nasip almamakla ve avamlıkla itham ederek “ özrü kabahatinden daha büyük” deyiminin 21. yy için en iyi örneğini teşkil ettiniz. Bunca insan özür kültüründen nasip alamadı, bir tek siz aldınız ya, sizin yeriniz acaba bu dünyada hangi makam olmalı biz anlayamadık! Herhal avam olmamızdan olsa gerek:)))
Velhasıl art niyetle yola çıkmanızın bedeli hiç kimseye nasip olmayacak şekilde yani sizin içine düştüğünüz şekilde rezil olmaktır. Bizde avam! olarak hatta bununla gurur duyarak size halen kıvırmaya devam ettiğinizi bildirmek istedik. Altyazılı ve sesli videoları yoğun mesaierlimize rağmen hazırlama aşamasındayız, bitince youtube’de ve Google video’da da reyting rekorları kıracağınızı düşünüyoruz) 1 ay içinde İngilizce, Almanca, Fransızca olarak videonuzun altına eklenecek yorumlardan, dünyada daha kaç tane daha özür kültüründen nasip almamış avam olduğunu öğreneceksiniz.
Evet tamda sizin dediğiniz gibi, Murat bey ve onun gibiler bilmiyorsa kimse bilmiyor demektir!!

Müsadenizle yazımızı burada sonlandırmak istiyoruz. Ayrıca bu kadar rezil olmayı göze alıp bizi adeta bir şaklabanın eğlendireceği kadar eğlendirdiğiniz için özel teşekkürlerimizi sunarız.

Teoman Efendi
İclal Dean
Murat Kitapçı
Lisa Kitapçı
Natalie Kılıç
Harun Kılıç
Dilara Kabun
Ahmet Kabun
Sertap Frohreich
Davut Aslan
ve
10 Ozzy
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.