E

Er
23 Mart 2023
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
12 ay
BitTroy Duyan Var Mı?
Selamlar dostlar, güvenilir bitcoin işlemi yapabileceğim platformu arıyorum. Yorumları iyi buranın arkadaşım da önerdi. Para yatırma çekmede sorun yaşamayacağım. BitTroy'dan yatırım yapan var mı başka sormak istedim?
E
geçen yıl
Oniki Etkinliği Parolapara
Ticaretin geleceğini belirleyen önemli şirketlerin yer aldığı, Platin sponsoru olduğumuz; yapay zeka destekli yeni nesil etkinlik deneyimi Oniki'nin Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı'nda Parolapara ekibi olarak yerimizi aldık.

Bu önemli etkinlikte, sektörün önde gelen markaları ile bir araya gelerek, finansal teknoloji alanındaki iş birliklerimiz konusunda verimli görüşmeler gerçekleştirdik.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
#parolapara #eticaret #oniki
E
geçen yıl
Aragez ile Ucuza Gezmek
Merhaba sıklıkla kullandığım bir app uygulamsından sizlere de bahsetmek istiyorum, biryere gidince inanılmaz işimi görüyor.

İsteyen baksın.

Nedir Aragez:

"Aragez keyifle gezmen için sana eşlik eden bir dijital gezi asistanıdır. Bulunduğun veya seçtiğin bölgede, kendi bütçene göre, en uygun mekân ve yeme-içme alternatiflerini tahmini tutar üzerinden önerir. Bu sayede harcamak istediğin bütçe ile çevrende neler yapabileceğini hızlıca öğrenebilirsin.Şimdilik Beşiktaş, Beyoğlu, Kadıköy, Bakırköy ve Üsküdar’da, çok yakında ise daha fazla lokasyonda sana eşlik edeceğiz". Dileyen baksın:
https://aragez.com/anasayfa
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.