E

Er
11 Mayıs 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
En İyi Erkek Saç Modelleri
Erkek saç modelleri, tüm erkekler tarafından her ay sıklıkla aratılan bir terimdir. Saçları hakkında kararsız karan erkekler çareyi internette veya farklı yerlerde arıyor. Fakat bu sorunun çözümü oldukça uzun sürebilir, bu yüzden En popüler erkek saç modellerini sizin için derledik. Kısa, Uzun, Orta uzunluk olarak 3 ayrı kategoriye ayırdığımız erkek saç modellerinin 2022 yılının en iyi +30 kesimine ulaşmak için okumaya devam edin.


Kısa Erkek Saç Modelleri

Kısa erkek saç modelleri, ülkemizde ve tüm diğer ülkelerde en çok tercih edilen saç modellerinin ana başlığıdır. Erkek saç modellerinin en cesur kesimleri olan kısa erkek saç modelleri öncelikle 1 numara, 2 numara, 3 numara olarak ayrılır. 2022 yılının en iyi kısa erkek saç modelleri sizler için bu yazımızda kaleme aldık.
1. 3 Numara Saç Modelleri

3 numara saç modelleri, erkek saç modellerinin en cesur kesimleri arasında yer almaktadır. Ferah ve klas bir tarz için 3 numara erkek saç kesimini tercih edebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >
2. Kısa Fade

Kısa Fade, kısa erkek saç modellerinin en yenilikçi saç modelleri arasında 2022 yılının başlarında bile popüleritesi ile ismini üst sıralara yazdırmayı başardı. Maskülen ve keskin bir tarz yaratmak isteyen erkekler için harika bir saç kesimi.

< Resime gitmek için tıklayın >
3. Çizikli 3 Numara Saç Kesimi

Kısa saç kesimlerinin, erkek saç kesimleri üzerinde yarattığı keskin tarzı görmezden gelemeyiz, saçın yan bölümüne atılan zarif bir kesik ile daha maskülen ve daha kesin bir görünüm elde edebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

4. Kısa Dağınık Fade Kesim

Maskülen erkek saç kesiminin yenilikçi bir modelle buluştuğunu görmek 2022 yılda bizi oldukça heyecanlandırdı. Profesyonel bir kuaföre danışıp, bu modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >


5. Kıvırcık Orantılı Kısa Kesim
Kıvırcık orantılı bir saç kesimi erkek saç tarzını 10 sene ileriye götürebilir. Genelde gençler tarafından sıklıkla tercih edilen bu model, 2022 ve 2021 yılının en tarz erkek saç modelleri arasında.

Kaynak:
https://erkeksacmodeli.com/sac-kesim-modelleri/erkek-sac-modelleri-2022Benim en beğendiğim modeller bunlar oldu ? sizin en beğendiğiniz modeller hangileri ?
E
2 yıl
Erkek Dağınık Saç modelleri
Erkek Dağınık Saç Modellerinin gençler üzerindeki etkisi malum. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

< Resime gitmek için tıklayın >
E
2 yıl
Bu saç modeli kaç numara ?
< Resime gitmek için tıklayın >
Beyler çok beğendim bunu yakın çevrem 12 numara dediler ama inanamadım sizce kaç numara bu ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.