J

Er
04 Mart 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
J
dün
minecraft 1.17.0.1 apk indir
Minecraft, PC ve Android cihazlar için yapılmış en popüler oyunlardan biridir. Tıpkı onun gibi etkileyici grafiklere sahip olmasa da milyonlarca insan bu oyunun arkasında çıldırıyor. Ama aynı zamanda yanlış gitti minecraft error 422
En sevdiğimiz oyun kaybolmuş ve en korkunç olanıdır minecraft error 422 apk. Daha önce, oyunu tersine çevirmesi gereken bilinmeyen bir versiyonun anlık görüntüsüydü. Oyun sanki hiç var olmamış gibi bir noktada tamamen kayboldu.

< Resime gitmek için tıklayın >
Ama neyse ki ModSuper'da Minecraft 1.19.10.24'ün yeni sürümünü buldum, her şey çözüldü

< Resime gitmek için tıklayın >
J
2 gün
Minecraft sürüm 1.19.2.02 en son
Minecraft nedir?
Minecraft APK, yayıncı mojang tarafından üretilen bir hayatta kalma macera oyunudur. Bu oyun başlangıçta Cave Game olarak adlandırıldı, daha sonra Minecraft Order The Stone olarak yeniden adlandırıldı ve sonunda basitçe Minecraft olarak yeniden adlandırıldı. Oyun, Dwarf Fortress, Infiniminer ve Roller Coaster Tycoon gibi çeşitli oyunlardan esinlenmiştir.

< Resime gitmek için tıklayın >

Arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla bağımlılık yaratan çevrimiçi oyunun tadını çıkarın
Bağımlılık yaratan çevrimdışı oyunun yanı sıra Minecraft'taki oyuncular, destansı çok oyunculu dünyada arkadaşlarına ve milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılabilir. Farklı çevrimiçi oyun modları arasından seçim yapın ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarın.

< Resime gitmek için tıklayın >

Minecraft 1.19.2.02 APK Modunu İndirin
Popüler Minecraft Earth ve Roblox hayranları, bu mobil minecraft oyununu kesinlikle ilginç bulacaktır. Ve oyunun değiştirilmiş versiyonu ile eğlence daha da iyi hale geliyor. Sürekli güncellenen yeni sürümleriyle Minecraft'ı buradan indirin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.