S

Er
28 Ocak 2022
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen ay
Türk Genci Olarak AI konusunda ne yapmalıyım?
Merhaba ben bir türk genciyim zaten ülkemizin şartları malum bir de yapay zeka ile işler iyice zorlaşacak kodlamaya yeteneğim var yapay zeka mühendisliği dışında nasıl bir mühendislik okuyabilirim? Yapay zeka hangi meslekleri ele geçirir veya geçiremez? Oyun geliştirmeyi planlıyordum bize yardımcısı olur ama oyun sektörünüde ele geçirir mi? Kafamda deli sorular bu konularda tavsiye,öneri, sorularıma cevap verebilir misiniz? kafam karışık bilgisayar mühendisliği okunur mu ilerde ele geçirilicek olsada bilgisayar mühendisliği okusam sonra kendimi geliştirerek hayatta kalabilir miyim başka hangi mühendislik seçenekleri var?
S
geçen yıl
Msi Gc 20 V2 telefona bağlanmıyor
Merhaba ben Msi gc20 v2 satın aldım kablolu ürün bilgisayarda felan gayet iyi çalışıyor gram sorun yok ama telefona type c kablosuyla bagladığımda üründeki ışıklar yanmıyor telefona bağlamak için ek bir şey mi yapmam lazım?
S
2 yıl
Kasa ve Monitör almayı planlıyorum yardım eder misiniz?
https://www.teknobiyotik.com/intel-i5-10400f-2-9ghz-rtx3060ti-8gb-16gb-ram-500gb-ssd-oyun-bilgisayari-35644.html

Merhaba bu kasayı almayı planlıyorum ayrıca bu kasadaki rami 32 gb,işlemci soğutucuyu sıvı soğutucu,ssdyi 1tb 3000mb okuma yazma yapmayı planlıyorum sizce nasıl olur? ayrıca siteye göre alabileceğim en iyi monitör 4700 tl 27' 144hz ama curved almak istiyorum bu sitedeki diğer curvedlerin inçi küçük,bununla uyumlu olan en az 27',144hz ,curved monitör var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.