E

Er
15 Ekim 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 ay
IKEA Çalışma Masası | Konforlu Çalışma Ortamı Yaratın
İster evinizde ister ofisinizde değerlendirebileceğiniz IKEA çalışma masası modelleri sayesinde siz de konforu kısa sürede elde edebilirsiniz. Marka tarafından çalışma masası türleri geniş bir skalada satışa sunulmaya devam ediyor.
Yüksek Ayarlı Masa ile Daha Ergonomik Kullanım İmkânı!

Çalışma masası IKEA tarafından üretilen ve satışa sunulan sadece bir alanı temsil etmektedir. Öğrenciler, yetişkinler ve çalışanlar için kaliteli ve ergonomik olmasına dikkat edilmektedir. Özellikle uzun süreli çalışma durumlarında tercih edilebilecek modeller arasında yüksek ayarlı masa bulunmaktadır.

Yüksek ayarlı masa
Yüksek ayarlı masa olması, göz ile masada bulunan eşyaların koordinasyonu sırasında rahatlık sağlayacaktır. Özellikle boyun kaslarında ciddi bir koruma sağlaması kişiler tarafından tercih edilmesine sebep olmaktadır. Farklı model ve renkleri bulunmaktadır. IKEA çalışma masası modelleri arasında özellikle yetişkinler tarafından tercih edilir.
Yüksek Ayarlı Masa Ayağı IKEA Fiyatları Ne Kadar?
IKEA çalışma masası modelleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Modelin boyutu, rengi ve üretim sırasındaki malzemesine göre fiyatlar farklılaşmaktadır. Ancak masayı yükseltmek amacıyla tek parça olarak elde edilebilmesi genel bir masadan daha uygun fiyatlı olmasını sağlamaktadır.

kitaplıklı çalışma masası IKEA

Tek bir parça yüksek ayarlı masa ayağı ortalama olarak 60-80 TL arasında değişiklik gösterir. Temin edilecek olan ayaklar kitaplıklı çalışma masası IKEA türlerine de kolay uygulama sağlayacaktır. Birkaç vidalama işlemiyle kısa sürede masalarınızın yüksekliğini değiştirebilirsiniz.
Standart IKEA Masa Ayağı Fiyatları Ne Kadar?
Her masa ayağı yüksek ayarlı olmak zorunda olmadığı gibi küçük çocuklar için genelde kısa tercih edilmektedir. Böylece kolay erişebilir olup kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Standart IKEA masa ayağı olarak adlandırabileceğimiz bu modeller belirli fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Standart IKEA masa ayağı
Standart IKEA çalışma masası modelleri ile benzer boyuta sahip oldukları görülmektedir. Ayakların montaj sırasında yine benzer aşamaları bulunur, uzun süre almaz. Fiyat konusunda ise daha çok yüksek ayarlı masa ayaklarından daha uygun olduğu görülmektedir.
IKEA Çalışma Masası Kitaplık Modelleri Çifte Kullanım Sağlıyor
Kitaplarım elimin altında olsun, masada hemen temin edebileyim diyenler için kitaplıklı çalışma masası IKEA tarafından sunulmaktadır. Özellikle öğrenciler için tercih edilmektedir. Özel bir çalışma alanı oluşturmak adına tek parça halinde alınabilmektedir.
E
3 ay
Telefon Duvar Kağıdı Modelleri Tavsiye 2021
Telefon Duvar Kağıdı Modelleri Tavsiye,

< Resime gitmek için tıklayın >
E
3 ay
Kulaklık önerisi
Kulaklık olarak bu fiyat çok değil mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.