G

Er
14 Ekim 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
G
7 ay
Aranızda anksiyete olup da zor yürüyen var mı?
İlaçların yan etkisi olabilir dedi doktor. Kasları sinirleri gevşettiği için ayakta durmak zorlaşıyormuş.

Bunu yaşayan var mı?
G
7 ay
Bir insan mükemmellik çıkmazından nasıl çıkabilir?
Bunu bi şeyle uğraşırken en iyi şekilde yapmakla bağdaştırabilirim. Elinden gelenin en iyisi değil yalnız; salt bir şekilde en iyiyi yapmak. Sanırım OKB ile de bi bağlantısı var da ben psikolojik durumlardan konuşmaktan ziyade çözüm odaklı bir şey arıyorum.

Acaba insan çocukluğunda yaptığı şeylerden bir ödül kapamadığı, hatta ve hatta ebeveynlerinden birine "yaranamadığı" için böyle bir zorlantıya giriyor.
G
7 ay
Eskisehir de basket oynicak birileri var mi?
Vardir insallah.
G
7 ay
Kızlar kumral veya sarışın ve temiz yüzlü erkeklere daha fazla ilgi duyuyor sanırım.
Yüz zaten Roaccutane desteğine rağmen krater gibi. Sakal desen her hafta kıl dönmesi temizliyorum tıraş olurken. Kara kuru bi şeyim. Boy da yok. 3 gün ard arda tatlı yesem göbek şişiyor. Daha da şişmesin diye yüzüyorum, fitness yapıyorum. Sokakta güzel kızlara bakıyorum onlar kafalarını daha çevirmiyorlar.

Pit10'un Görünmez şarkısında dediği gibi; olağanüstü bi gücüm ortaya çıktı. Görünmez adam oldum.
G
7 ay
Dövüş Kulübü filmi insanların gazını almak için mi çekildi?
Otobüste anlatıcı ve Tyler'ın yaptığı bi konuşma var. Body yapan erkek fotoğrafına bakıp; "bir erkek böyle mi görünür" diyor Tyler Durden. TV ile, saçma sapan hayaller kurarak büyütüldük gerçekle yeni yüzleşiyoruz da diyor. E Brad Pitt'in yüzü de vücudu da o dönemler bomba gibiydi. Baklavalar diziliydi. Erkek ikonuydu adam.

Onun dışında kitabını da okudum bu filmin. En son 2012'de okumuştum. Ama yazarı Chuck Palahniuk amca twitter'dan filmin tişörtlerini satmaya çalışıyodu en son.
G
7 ay
Panik atak önlenemez bir rahatsızlık mı?
Arkadaş 2014'ten beri anksiyetem/panik atağım var. Bırakmadı yakamadı bu meret. İnsanın tüm hayatı zindan oluyor.
G
7 ay
Sağ yanağımda bir sürü kıl dönmesi var. Ne ile tıraş olmamı önerirsiniz?
Bıyıklar, çene ve sol yanaktaki sakallarım düzgün çıkıyor ama sağ yanağımda kıl dönmeleri var. Yazın cımbızla kökünden alıyodum. Bir delikten 3 tane sakal tutamı geldiğini bilirim.

Sırf bu sağ taraftaki yamuk çıkan sakallar yüzünden ya bıyık bırakıyorum ya da sinekkaydı tıraş oluyorum.

Bu durumu düzeltemem sanırım. Zamanında kıllar hangi yöne meyil ettiyse ordan devam eder.

Ama ben tıraş makinası önerisi istiyorum.

Teşekkürler.
G
7 ay
Kadınlar konusunda pek de başarılı olmayan birinin bu işleri zorlaması mantıklı mı?
Üniversitedeyken ve toplam doğru düzgün 1 tane kız arkadaşım oldu. Üç buçuk sene sürdü. Ufak mesafe ilişkisiydi. Ayda 1 gelir bizde kalırdı. Her şeyi yapardık onunla. İkimizin de kıskançlık krizleri yüzünden 2015'te bitti. Onun dışında 2-3 hafta arası süren 2 ilişkim daha oldu ama onları saymıyorum. Hemen bitiverdi. 2016'dan beri yalnızlıktan çürüyorum. Zamanla o kadar izole oldum ki sokakta hatun görünce kendimi 2000-2020 yılları arasında Kadıköy çimlerine ayak basmış Galatasaraylı futbolcu gibi hissediyorum.
G
7 ay
Kızlar neden özgüvensiz erkeklere şans vermiyor?
Yani, utanmak ve endişelenmek de bi' duygu sonuçta. Fazlası anksiyeteye giriyor biliyorum ama tımarhaneye dönmezdi en azından forumumuz ve ülkemiz. Hep mi yakışıklı, esmer, kirli sakallı, uzun boylu, girişken, dominant cart curt ayran tortusu elma turtası olacak.

Bizim dengimizde olan kızlar da gözü yukarıya dikmiş. İşin trajikomik kısmı da bu kızlar açısından.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.