3

Er
04 Ekim 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3
10 ay
Yardım lütfen
Takıntı hastalığı var
OKB
Devamlı kötü şeyler düşünmekten korkuyorum
Mesela ezan okunuyor ya küfür edersem
Bıçak gördüm ya kesersemvsvsv çok saçma. Düşünmek istemediğim ne varsa düşünüyorum.

Çok artıyor her gün ne yapacağım
3
10 ay
OKB ve Yaşadıklarım
Merhaba arkadaşlar.. Geçmişte 5 sene OKB yaşadım. Dini cinsel temizlik bulaşma herşey yaşadım bayağı yoğun yaşadım ama kendi çabamla ilaçsız yenmiştim. 3-4 senedir bayağı iyiydim geçmişte yaşadığım o kadar acı takıntılar hepsi geçmişti bildiğiniz normaldim.

Derken 3 ay evvel maalesef yine Okb başladı.
Göz takıntısı vardı bende kompulsif yapmamak için bir ay direndim hiç aklımdan çıkmadı bu korku. Sonra Allah'ım dedim düşünce takıntısı olsun şu göz takıntısı geçsin. Öyle de oldu. Geçmişte yaşadığım düşünce takıntilar gelmesi başladı ve korku yaşamaya başladım. Bu korku ile istemdışı ben düşüncelerin aklıma getirdiğimi fark ettim. Bir nevi onları aklima getirip diğer göz takıntısından kurtuluyordum. Derken maalesef dini ve cinsel konularda düşünceler başladı. Maalesef ki büyük korkular yaşadım. Düsünceler geldikçe başa çıkamadım önemsemedim umursamadım ama hep çoğaldı. Sanki rahatlamak için o düsünceleri ben getirmiyordum aklıma. En hassas olduğum konularda geldi hep. Alıştım hayata devsm ettim derken günde güne saçmalaşnaya başladı. Ne düşünmek istemiyorsam onu düşünüyordum. Bu da Takıntı olur mu buda takıntı olursa diye korku yaşamaya başladım. CİDDEN de oluyordu takıntı. Öyle ki takıntı olan şey devamlı aklıma geliyordu. Kelimeler sayılar herşey Takıntı oldu. Cinsel içerikli küfürlü şeyleri duyunca direkt aklıma dini ve cinsel takıntılar geliyor beynim bunlarla bağdaştırıyor..

Şuan içimde korku var. Kötü şeyler Düşünmekten korkuyorum. Mesela içimde küfür etmekten yada olmaması gereken şeyleri düşünmekte Korkuyorum..

Sevgilinizi düşünün. Onu kıskanırsiniz başka erkeklerden asla başka erkekle düşünmezsiniz. Ben düşündüm. Sonra Korku kaygı yaşadım. Aklımda çıkmadı. Abim aradı. Beynim abimle sevgilimi düşündü. Korku arttı. O an kimi düşünsem kız arkadaşım ile düşündüm o kişiyi. Beyin resmen ben ne düşünmek istemezsem onu düşünüyor. Bu da korku yapıyor. Korktukca daha çok geliyor. Bu dediklerim 2 ay da oldu. Psikaytri ye gitmedim ilaçla düzelir miyim? Düşünce yapım mı bozuldu anlamadım.. herşey nasıl takıntı olabilir bu kadar kolay..
3
geçen yıl
Samsung Gear 3 telefona bağlanmıyor
Merhabalar. Samsung Gear 3 aldım fakat telefonuma Bluetooth kısmında falan bağlıyorum saate ve telefona kod geliyor ama en son eşleştirme kısmı nda bekliyor 2-3 saat bekledim yüklemedi eşleşme olmuyor. Telefonum Techno Camon marka. Neden acaba?
3
geçen yıl
KAMBURLUK YADA İSMİ NEYSE (SS'Lİ)
Çok eskiden foruma üye birisi olarak tekrar üye oldum ve bir sıkıntımı yazmak istiyorum.

Resimde gördüğünüz üzere bende sıkıntı var.. resimde kendimi kasıp dik durmaya çalışırken çektim. Normal şekilde asla sırt dümdüz olmuyor. Ne kadar kendimi kassam da. Kendimi kasinca belde ki çukur öne kayıyor.

Vücudu yani sırtı dümdüz yapmam için domalıp kendimi L şekline sokmam lazım.. sorun kalça da mı anlamıyorum ve yardım istiyorum.. Benim problemim nedir çözümü nedir..

Ayrıca boyunda önde. Bazen dükkanların camından kendi yansımami görüyorum çok kötü valla..
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.