Y

Er
17 Eylül 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
12 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
3 ay
Silinen Numara Nasıl Geri Getirilir
Merhaba. Ben telefondan sildiğim bir numarayı nasıl geri getiririm. Google'ın çöp kutusundan da silinmiş. Herhangi bir uygulama ile nasıl geri yüklerim
Y
3 ay
Çok utanıyorum
Direkt konuya giriş yapacağım. Lütfen yardım edin gaza falan getirin ya da destek alayım mı? Dışarı çıkmaya utanıyorum tipimden falan değil nedenini bilmiyorum bazen kiloyu bahane ediyorum ama sonra aynadan bakıyorum bir sorun yok ve gayet iyi gözüküyorum. Ama nedensizce otobüste kafamı kaldirmiyorum ve etraftakilerden cekindigimden dolayı terlemeye başlıyorum. Terledikce daha da utanıyorum ve sonsuz bir döngüye giriyorum. Yeni bir okula gittiğim zaman çok utanıyorum ve yine kendimi kasıyorum hatta bazen sesim bile değişiyor ve yine terliyorum. Fiziksel bir kusurum da yok. Mesela doktora gitmem gerekiyor ama hastaneye giderken otobüse bineceğim ve durakta bekleyeceğim diye kaç gündür erteliyorum doktora gitmeyi(çünkü dışarıdaki insanlardan çekiniyorum)
Y
3 ay
İnsan özünde iyi midir?
Doğrusu ben iyi olmadığını düşünüyorum sonuçta insanlar var olduklarından beri sürekli doğaya ve kendilerine zarar vermektedir. Ayrıca birbirlerine karşı sürekli bir üstünlük kurma çabasında. Dolayısıyla insanların özünün iyi olmadığını düşünüyorum.
Y
4 ay
Özel okul ne kadar sokar
Arkadaşlar merhaba ben bu sene ağustos ayında özel bir okula kayıt oldum. Fakat sağlık sorunlarımdan dolayı okuldan kaydımı sildireceğim. Okulun ücretini taksit şeklinde ödüyorduk. Sözleşme iptali yüzünden ne kadar sokarlar bana yüzdelik olarak(çünkü özel eğitim kurumları sözleşme iptali olunca yüzdelik olarak belli bir miktar para talep ediyorlarmış) bilgisi olan varsa yazabilir mi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.