M

Er
31 Ağustos 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
30 Gün Cezalı
11 gün 19 s. 31 dk.
Gönderiler Hakkında
M
3 hafta
trez'in derece yapacağı gerçeği
adam şimdiden tyt adına süper netler yapıyor.
adama diyoz neden hacettepe iktisat istiyorsun ezik misin falan adam istese koc burslu yazar.
M
3 hafta
wweiss1023'ün bu sene derece yapacağı gerçeği
adam şimdiden 105 tyt
75 ayt yapıyor
ilk 100 istiyodu
M
3 hafta
SIRALAMALARA GÖRE ÖĞRENCİ ANALİZİ
1-500 --> emeğiyle kazanmış tipler, hayatlarını garantikeyenler.
500-5k --> en garip profil, çok güzel olup ayrıca sosyal olanı da var, çok emek veren de. zaten bu sıralamalar çok emek istiyor, genelde bu sıralama iyidir. kabataş falan oluşturuyor burayı, hiç ummadığınız biri buraları kazanır.
5-15k --> iyi çalışan itülü mühendis sıralaması, 1-500 kadar çalışmışlardır ama buraları kurtarıyor. her profilden vardır ama genelde fen liseli sağlam kasan tipler olurlar. egoları vardır, genelde kötü universitedeki adamları biraz kötülerler.
15-25k --> güzel adam sıralaması, ekseriyetle özel ders falan almışlardır. biraz zengin tiplerdir. matematikleri genelde fene ağır basar. kasmış gibi gözükmeyen ama kasan adam sıralaması.
25-50k --> çok sağlam kasmış ve bütün potansiyelini kullanmış anadoludaki adam sıralaması ya da orta düzey fen liseli içerir. bu sıralamar çok kasmış adam sıralamasıdır, 5-15k'dan fazla kasmışlardır.
50-100k--> turkiyede herkesin iyi çalışma ile yaptığı sıralamalardır, en büyük skala buradadır. çok sağlam kasan meslek liseliler, iyi anadolular ve sosyal fen liseliler vardır. çoğu zengin buradan sabancı yazar, bahcesehir, ozu yazar.
100-200k-> her bktan, hizmet sektörünün bir kısmı buradan yetişir. her adamdan azıcık vardır.
200k-500k --> mutlaka sınava hazırlanırken çok yanlış hazırlanmış orta alt düzey anadolu liseli adam sıralaması. çok çalışıp giremeyeni gördüm.
500-1m --> bu sıralamadaki çoğu adam sıralamaya bakmaz, millete kaç puan aldım diye sorat.
1m- baraj --> lol
M
3 hafta
AÇIK LİSE MEZUNU OLMAK AYRICALIKTIR
özellikle iyi bir yeri kazandığınızda beliren durum.
çok köklü liseler haricinden sonra ikinci gelir açık lise.
insanlara ipsiz sapsız imajı verirsiniz ve iyi bir yeri kazandığınızı söylediğinizde egonuz tatmin olur.
açık liseye geçtiğim sene okumayacağımı düşünen çok akraba olmuştu, bu sene kazanacağım iyi yerleri.
açık lise, dört duvar vasıfsız liselerden kat kat iyidir.
M
3 hafta
GELEN GİDENDEN DERS ÇALIŞAMAMAK
mezunum, haftanın 2-3 günü eve ya misafir ya kuzen yatıya geliyor.
kalmalı oluyor sürekli, atererkil aile bütün sorumluluk bana düşüyor.
haftaiçi 4 gün sabah 9 akşam 6 dershanede kalıyırum ders çalışmak için.
yok şuraya yok buraya, yok şu geldi haftanın 5 en en fazla 6 günü ders çalışabiliyorum.
3 hafta almanyadan amcam geldi mesela, her gün gel konuşalım gel şunu yapalım vesaire. 2 gündür kuzenler var hiç çalışmadım.
hayır diyemiyorsun çünkü idrakları yok; babamla annemle dövüşüyoruz adımız asosyale çıkıyor. annem beni küçümsemeyi sever ve okumamak, orada burada küfür etmek onun için uyanıklık göstergesidir.
babam manipülatif bir adamdır.
maddi durum yok.
sürekli bir işler bana düşüyor, ya biri gelse gitmiyor evden. misafirine okeyim ama inanılmaz zamanlar kalıyorlar. hiçbi sk olmadığında ise adam sürekli gel konuşalım diyor kavga ediyoruz, annemle babam da keza öyle. aşırı stresliler, çok yetersiz ders çalışıyorum. beni mezuna bıraktıran da onlar, manipüle ede ede. yakında olmamı istiyorlar fakat yazmayacağımı söylüyorum. allah kötü aileye sahip olanlara sabır eylesin, çevre her şeydir. çok alt bir liseden 100 bin sayısal yaptım, yazacaktım dağın başında mühendisliği. fit bir vucuda sahipken kilo aldım, saçlarım döküldü ve strese bağlı sağlık sorunlarım yetişti. antidepresan da kullandım. izole biri değilim yani mecburen eve biri geldiğinde daha önce samimiyet kurduğum birileri sorar, bunun biraz sebebi akrabalarımınızın hiçbirisinin universite sınavına girmemesi/ çalışmaması. hayat, okuldan ibaret değil ama bilen bilir ben sınavdan sonra çok zor dönemler geçirdim ve daha yeni toparlanmışken zorlanıyorum. benim tek misyonum şu an ders çalışmak. açık lise mezunu, bir işe girmeyen ayrıca universiteyr kayıt yaptırmayan bir insanım. benim misyonum bu ve çalışamıyorum. çok garibime gidiyor. biraz da gizliden ayak kayırmaya çalışıyorlar, fark ediyorum. idrak edemiyorlar, olum ergenlikten çıktım yavaş yavaş. valla, ergenlik sancıları değil. değişikler
kütüphane 8'de kapanıyor. dershane ise 7 buçukta akşam. çok kısıtlı, eve gelip yatıyorum biraz ve çile başlıyor.
M
2 ay
BU SENE ÖĞRENCİ PROFİLİ ÇOK GARİP OLUM
lan 86 netle 50. oldum dershanede 350 kişiden.
12ler ayt çalışıyor.
garip garip olaylar var bu sene, millet çalışmıyorum diyo ama netler yüksek
M
2 ay
EPHESUS TYT MAT SORU BANKASI VİDEO ÇÖZÜMÜ
@eyupb hpcam video çözümü yok!
M
2 ay
15K TM VS 90K SAYISAL
orta-alt profil için hangisini tercih ederdiniz
M
2 ay
BOĞAZİÇİNDEKİ ÖĞRENCİ PROFİLİ
boğaziçi çok iyi bir okul puan olarak fakat her twittera girdiğimde sürekli cinsellik ve normlar tarafından baskılanan konuları rahatlıkla konuştuklarını gördüm. çoğu ya dilci ya da sosyoloji falan okuyorlar.

bu boğaziçinin kültüründen mi böyle? bayağı bayağı iddialarına göre çok rahatlar. ulan ben ilk 3000'e giren adamları asosyal ve lise hayatı boyunca ders çalışan adamlar olarak tanıyordum.
M
2 ay
İNTERNETTEKİ KIZLARLA BULUŞMAYIN.
yaş 18,iki tecrübe yaşadım, ekşi sözlükte görece felsefe gibi konularda entry giriyordum. çekici olduğumu söyledi falan, bi gün canım sıkıldı ve buluşayım dedim.
kızla daha önce sanaldan da olsa hafif hafif yakınlaşmıştık ama sevgilisi vardı; hapisteydi bi nedenden dolayı - kasten öldürme, yaralama falan değil- neyse buluşacağımız gün birkaç saat uzaklıktaki yerde buluştuk. fiziği çok güzel 170 boylarında güzel bir kızdı. oturduk falan konuştuk havadan sudan, sanalda biraz bağlıydık birbirimize. biraz daha konuşurken ellerimi kendisi tutmaya başladı; bozuntuya vermedim. hoş bir histi bi ara saçlarına dokunurken boynuna biraz sürttüm parmağımı o an kulağına 'rasyonel olmalıyız' dedim biraz el ele tutuştuk, garip bir anıydı ilk buluşma için fakat kız kararsızlıklar içerisinde yüzüyordu yani o gün çoğu şeyi götürebilirdük.çok rahat bir kızdı ama idealleri pek yoktu gelecek açısından. rahatça cinsellik konuşabiliyorduk lakin cimriydi kesinlikle. cimrilik olaylarını anlattı bana, uyanıktı bayağı ve ben pek sanmıyordum böyle olduğunu. bir süreden sonra benim enerjim düştü.
tipim ortalama, tam ortalama. yani bir şablon olur, "o" diyecrğin kadar sıradan bi tip, ağzım sadece sosyal bilimlere laf yapıyor.
sonrasında pişman oldu, sıradan bir dış görünüş olduğundan da pek iplemedi, yeni sevgilisi var şimdi. ben de öyle kaldım; biraz dominant erkeklerden hoşlandığını söylüyordu ama çok tezat hareketleri vardı.

sonuç ne peki, ilk buluşmalarda aşırı görgüsüz değilseniz mutlaka bir dinamik yaşanır aranızda ciddiyim. 2'de 2 oldu bende ama sonrasında çok pişmanlıklar oluyor, bence yapmayın.

kesinlikle ama kesinlikle buluşacağınız insana sesinizi, dış görünüşünüzü atın. ben atmıştım ve iltifat alsanız bile sizi motive ediyor buluşmak için.

ilk buluşmada ön sevişme cart curt.. yukarıda belirttiğim gibi olabilir lakin bu kızla arkadaşlık ilişkilerimi sürdürmek istiyordum ama o gün yakınlaşmamızdan dolayı pişman olduğunu düşünüyorum. onun için ağırbaşlı davranmak gerek.

bu biraz öznel ama genel kültür çok iyi bir şey. beni de içine çekiyor, genel kültürü iyi olan arkadaş ya da sevgili kriteri olmalı bence. bende ne para var ne aşırı iyi bir dış görünüş ama mutlaka bir alana ilgin varsa hem kendine yararın oluyor hem de biraz ilgi çekici oluyor.
bir keresinde ilk kez başkasıyla ilk kez buluştuğumda spinoza'nın tanrısını anlatmıştım, çok zeki olduğumu iddia etmişti. zeki biri değilim, mezuna kaldım olum fakat bilgi birikimine sahip olmak zekilikle karıştırılıyor. genel kültür-zeka ilişkisi tam bir yanıltıcı faktör ama işe yarar kanımca. kitap gibi olmaya gerek yok ama mesela bir filmden bahsederken felsefi olarak yorumla kabiliyeti çok çekici bence.
bunları diyorum ama insanların dinamikleri çok farklı sadece kendi bildiklerimi yazıyom.

bence en önemlisi cafe kültürü, ben lisenin başlarında çok asosyaldim sonrasında arkadaşlarımdan umidi kestim ve kuzenlerimle takılmaya başladım.mesela bir arkadaşım var, hiç dışarı çıkmıyor çünkü evde 5 liralık kolayı dışarıda 20 liraya içmek gereksiz diyor; üstüne üstlük tek içecek mantığı kola.ilk buluşmada para gider, her şey pahalı normal bir kafe idare eder bence en iyisi çimde oturmak, onun için sahile götürün.
maddiyat yoksa ve okuyorsanız yazın işe girin, ben öyle yapıyom. ekonomi kötü fakat aldığınız para size kalıyor.


parfüm falan abartmayın, olum ben alamıyom ama axe falan abanmayın çok belli o kokular. dior, tom ford falan aşırı pahalı. nakit varsa alın ortalama bir şey ama 10 liralık parfümler kalıcı değil, bence deo ile ter kokusunu falan kapatın. her şey abartıldığında belli oluyor.

ağırbaşlıyımdır ben, asosyal biri değilim. bu iki kavramı karıştırmayın, ağırbaşlı olup 2-3 birada da sapıtanlardan olmaya da gerek yok. bilmiyorum ben kız işlerini öylesine yazdım.

ve takmaya gerek yok fazla bence, ben bi tane kızla aşırı buluşmayı istiyordum ama çok aşırı iyi maddi durumu vr akademik birikimi vardı. bana bunun sorun olmadığını söylemişti fakat lisenin başlarındaki asosyalliğime geldi, kız amerika'da okuyor. bir daha yakalayamam onu, mal mal pişmanlıklara da gerek yok. çok istiyorsanız buluşun, tecrübe olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.